فرماندار اردستان: تامین تجهیزات مدارس تا سقف ۲میلیارد تومان

حمیدرضا تاملی فرماندار شهرستان اردستان اظهار داشت: با توجه به این که مدارس کل کشور به شرایط قبل از کرونا بازگشت و تقویم آموزشی به حالت متعارف درآمد جا داشت که یک خبر درخصوص آموزش و پرورش را اطلاع‌رسانی کنیم.

فرماندار اردستان: تامین تجهیزات  مدارس تا سقف ۲میلیارد تومان

حمیدرضا تاملی فرماندار شهرستان اردستان اظهار داشت:  با توجه به این که مدارس کل کشور به شرایط قبل از کرونا بازگشت و تقویم آموزشی به حالت متعارف درآمد جا داشت که یک خبر درخصوص آموزش و پرورش را اطلاع‌رسانی کنیم.

وی افزود: لذا با پیگیری‌هایی که اواخر سال گذشته انجام شد و با حمایت‌های نماینده محترم مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی و با دستور دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه و نوسازی مدارس مبلغ ۲ میلیارد تومان تجهیزات مورد نیاز مدارس ابتدایی و متوسطه تخصیص پیدا کرد.

فرماندار شهرستان اردستان گفت:   مدیران آموزش و پرورش مناطق اردستان و زواره باید از طریق اداره کل نوسازی مدارس پیگیری کنند تا بر اساس نیازشان این تجهیزات را تا سقف ۲ میلیارد تومان تحویل بگیرند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =