نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد

نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد نشست آموزشی منتخبین ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و بخش مهاباد اردستان برگزار شد. به گزارش  در این جلسه معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان به مشارکت بالای ۹۷ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای شورا‌ها […]

نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد

نشست آموزشی منتخبین ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و بخش مهاباد اردستان برگزار شد.

به گزارش  در این جلسه معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان به مشارکت بالای ۹۷ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای شورا‌ها باید از این ظرفیت در جهت رسیدن به اهداف تعریف شده استفاده کنند.
روح‌الله شریح اصفهانی به قوانین و وظایف اعضای شورا‌ها و نحوه انتخاب دهیار اشاره کرد و گفت: پیش از انقلاب حدود ۷۵ درصد از جمعیت کشور در روستا‌ها ساکن بودند و جمعیت مولد زیادی داشتیم، اما در زمان حاضر این درصد، برعکس شده و بیشتر جمعیت کشور در شهر‌ها ساکن هستند.
معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان افزود: بر اساس سرشماری سال ۹۵ فقط حدود ۱۲ درصد از جمعیت استان در روستا‌ها ساکن هستند.
در این جلسه اعضای شورا‌های اسلامی ۳۱ روستای بخش مرکزی شامل ۹۳ نفر و اعضای شورای اسلامی ۱۸ روستای بخش مهاباد شامل ۵۴ نفر شرکت داشتند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

خبر خوب برای روستای #باقرآباد کیانی بخشدار مرکزی عنوان کرد باپیگیری #فرماندارمحترم و مساعدت مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان پروژه احداث چمن مصنوعی روستای باقرآباد در اعیاد شعبانیه، توسط دهیاری روستا و با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان آغاز شد. همچنین پروژه احداث سیل بند روستا جهت ایمن سازی روستا جانمایی گردید که این پروژه نیز […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

دیدار فرماندار اردستان با خانواده دارای ۵ فرزند در روستای امیران

۲۳ بهمن ۱۴۰۲

۲۱ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲۱ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =