نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد

نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد نشست آموزشی منتخبین ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و بخش مهاباد اردستان برگزار شد. به گزارش  در این جلسه معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان به مشارکت بالای ۹۷ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای شورا‌ها […]

نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد

نشست آموزشی منتخبین ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و بخش مهاباد اردستان برگزار شد.

به گزارش  در این جلسه معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان به مشارکت بالای ۹۷ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای شورا‌ها باید از این ظرفیت در جهت رسیدن به اهداف تعریف شده استفاده کنند.
روح‌الله شریح اصفهانی به قوانین و وظایف اعضای شورا‌ها و نحوه انتخاب دهیار اشاره کرد و گفت: پیش از انقلاب حدود ۷۵ درصد از جمعیت کشور در روستا‌ها ساکن بودند و جمعیت مولد زیادی داشتیم، اما در زمان حاضر این درصد، برعکس شده و بیشتر جمعیت کشور در شهر‌ها ساکن هستند.
معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان افزود: بر اساس سرشماری سال ۹۵ فقط حدود ۱۲ درصد از جمعیت استان در روستا‌ها ساکن هستند.
در این جلسه اعضای شورا‌های اسلامی ۳۱ روستای بخش مرکزی شامل ۹۳ نفر و اعضای شورای اسلامی ۱۸ روستای بخش مهاباد شامل ۵۴ نفر شرکت داشتند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز شهردار

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردستان معرفی شد

۹ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان اردستان طی پیامی کسب مقام ودریافت مدال های طلا ونقره و برنز توسط بانوان تکواندوکار شهرستان در رقابت های استان را تبریک گفت

۹ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =