نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد

نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد نشست آموزشی منتخبین ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و بخش مهاباد اردستان برگزار شد. به گزارش  در این جلسه معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان به مشارکت بالای ۹۷ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای شورا‌ها […]

نشست آموزشی منتخبان شورای اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و مهاباد

نشست آموزشی منتخبین ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا‌های بخش مرکزی و بخش مهاباد اردستان برگزار شد.

به گزارش  در این جلسه معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان به مشارکت بالای ۹۷ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای شورا‌ها باید از این ظرفیت در جهت رسیدن به اهداف تعریف شده استفاده کنند.
روح‌الله شریح اصفهانی به قوانین و وظایف اعضای شورا‌ها و نحوه انتخاب دهیار اشاره کرد و گفت: پیش از انقلاب حدود ۷۵ درصد از جمعیت کشور در روستا‌ها ساکن بودند و جمعیت مولد زیادی داشتیم، اما در زمان حاضر این درصد، برعکس شده و بیشتر جمعیت کشور در شهر‌ها ساکن هستند.
معاون مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری اصفهان افزود: بر اساس سرشماری سال ۹۵ فقط حدود ۱۲ درصد از جمعیت استان در روستا‌ها ساکن هستند.
در این جلسه اعضای شورا‌های اسلامی ۳۱ روستای بخش مرکزی شامل ۹۳ نفر و اعضای شورای اسلامی ۱۸ روستای بخش مهاباد شامل ۵۴ نفر شرکت داشتند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

باحضور فرماندار اردستان وسردار فدا ومسئولین شهرستان نمایشگاه هفته دفاع مقدس افتتاح شد

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اردستان فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را طی پیامی به مردم شهرستان تبریک گفت

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =