حضور شبانه فرماندار شهرستان در خوابگاه مدرسه دخترانه ارشاد اردستان

حضور شبانه فرماندار شهرستان در خوابگاه مدرسه دخترانه ارشاد اردستان

حضور شبانه فرماندار شهرستان در خوابگاه مدرسه دخترانه ارشاد اردستان

سید محمدهادی احمدی طباء به همراه مدیر آموزش و پرورش اردستان و معاونین، از خوابگاه مدرسه دخترانه ارشاد اردستان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آن قرار گرفت.

فرماندار اردستان در این بازدید گفت: شورای آموزش و پرورش شهرستان اردستان تلاش می کند زیرساخت های رشته‌های_فنی وحرفه و کار ودانش را قوی تر از گذشته کند تا دانش آموزان با خیالی آسوده تری تحصیل کنند.

وی با اشاره به کمک های مجموعه فرمانداری به خوابگاه دختران اردستان افزود: در این دیدار مشکلات و کمبودهای خوابگاه دختران مورد بررسی قرار گرفت و دستورات و تصمیمات لازم برای برطرف کردن همه نیازهای خوابگاه دختران صورت گرفت.

نگاه به رشته های فنی در مدارس اردستان ضعیف بوده است و مشکلاتی در فراهم کردن کمبودهای رشته های فنی وحرفه ای و کار و دانش وجود دارد که باید تلاش بیشتری برای رفع کمبودها #مدارس فنی شهرستان انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =