فرماندار اردستان:حس مقاومت بین جوانان تقویت شود

فرماندار شهرستان اردستان گفت: باید حس مقاومت را در مردم و به خصوص قشر جوان و نوجوان تقویت کنیم.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: باید حس مقاومت را در مردم و به خصوص قشر جوان و نوجوان تقویت کنیم.

سید محمد هادی احمدی‌طبا  در جلسه برنامه ریزی هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بهانه‌ای برای این است که فراموش نکنیم چه اتفاقاتی افتاده، کجا بودیم و امروز کجا هستیم و به فرموده رهبر انقلاب خیلی از کسانی که با ما دشمنی داشتند به زیر خاک رفتند اما جمهوری اسلامی ایران مستحکم ایستاده و این از برکت دفاع مقدس است.

وی افزود: شعار امسال «ما مقاوم هستیم» عنوان شده و باید بر روی این شعار کار کنیم تا حس مقاومت را در مردم و به خصوص قشر جوان و نوجوان تقویت کنیم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها فضا سازی شهری در خصوص هفته دفاع مقدس انجام دهند و با توجه به اینکه ایام عزا نیز است در کنار پرچم عزا، پرچم نظام جمهوری اسلامی هم برافراشته شود.

احمدی‌طبا تصریح کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس و با توجه به برنامه ماهانه بحث کوه‌گشت مدیران در مهرماه انجام می‌شود همه مدیران ادارات حضور خواهند داشت همچنین سپاه هم می‌تواند در این خصوص برنامه ریزی هایی داشته باشد.

وی بیان کرد: در حوزه هنر دفاع مقدس در چند سال فیلم‌های خوبی ساخته شده و این فیلم‌ها بعد جدیدی از دفاع مقدس را به نمایش گذاشت و وظیفه اصلی هنر این است که به عنوان یک پدافند برای نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: مجموعه ارشاد با همکاری دهیاری‌ها و بسیج در روستاهای شهرستان در هفته دفاع مقدس، فیلم‌های دفاع مقدس را پخش کنند.

احمدی‌طبا در خصوص مراسم جاماندگان اربعین در زواره، گفت: مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین در زواره به صورت مستقیم از شبکه استانی اصفهان و شبکه خبر پخش خواهد شد و امیدواریم با حضور پررنگ برگزار شود و این حرکتی است که می‌خواهیم در طول سال تعدادی پخش مستقیم در رسانه ملی داشته باشیم

ر

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اردستان / دستگاه‌های اجرایی برتر شهرستان اردستان در سال ۱۴۰۱ معرفی شدند

۷ فروردین ۱۴۰۲

باحضور فرماندار اردستان سالن ورزشی شهید میرزایی فرد کچو‌رستاق افتتاح شد

۷ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اردستان: رشد جمعیت و موالید پس از شش سال در اردستان فرماندار اردستان گفت: یکی از اتفاقات خوب شهرستان اردستان در سال گذشته این بود که پس از شش سال که جمعیت منفی و گاهی توقف داشت با رشد جمعیت و موالید مواجه بودیم. آقای  احمدی طباءدر شورای اداری شهرستان اردستان، اظهار کرد: تعطیلی […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

بازدید فرماندار اردستان از مرکز نگهداری کودکان زیر پوشش بهزیستی

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − پنج =