معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان:کشور ایران شجاعانه روبه‌روی استکبار ایستاده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: از برکت جمهوری اسلامی کشور ایران شجاعانه روبه‌روی استکبار ایستاده است در حالی که ظرفیت‌های کشور در سال‌های گذشته معطل مانده بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان:کشور ایران شجاعانه روبه‌روی استکبار ایستاده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: از برکت جمهوری اسلامی کشور ایران شجاعانه روبه‌روی استکبار ایستاده است در حالی که ظرفیت‌های کشور در سال‌های گذشته معطل مانده بود.

محمدرضا جان‌نثاری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان اردستان اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی فرمودند جهاد تبیین را جدی بگیرید و به فوری آن را انجام دهید و با توجه به تغییر دولت و اینکه احتمالا آفتی در ادارات وجود داشته باشد تغییرات انجام می‌شود که هرچند در هیچ مقطع تاریخی خدمتی که نظام جمهوری اسلامی انجام داده قبلا انجام نشده است و در جمهوری اسلامی ببینیم کجا بودیم و حالا کجا هستیم و در گذشته از پیشرفت‌های ابتدایی محروم بودیم.

وی با اشاره به کمبود امکانات و بهداشت در زمان گذشته افزود: اما در حال حاضر پیشرفت‌هایی داشته‌ایم به طوری که ماهواره به فضا می‌فرستیم و هیچکس باور ندارد و از برکت جمهوری اسلامی این مهم انجام شده است و کشور ایران شجاعانه روبه‌روی استکبار ایستاده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: مردم با همه این پیشرفت‌ها ناراضی هستند چرا که از نظر معیشتی مردم سخت در فشار است و این سوال وجود دارد که با این همه پیشرفت چرا باید این گونه باشد در حالی که از ابتدای انقلاب تاکنون دولت‌های مختلف داشتیم و هر وقت انقلابی بودند کار کشور پیش رفته اما هر وقت لیبرال‌ها بودند کارها به عقب افتاد و دولت قبلی در هشت سال ظرفیت‌های کشور معطل مانده بود و منتظر وزیدن بوی گند غرب بودند لذا تفکر انقلابی می‌تواند کشور را نجات دهد.

وی ابراز داشت: بی‌برنامگی در دادن دلار برای وارد کردن جنس توسط دولت قبل نتیجه آن این شد که میلیاردها تومان سرمایه‌های مردم به تاراج رفت و سپس محدود شد و گفتند فقط کالاهای اساسی اما نتوانستند و دلار ۴۲۰۰ تومانی را به تجار می‌دادند تا ارزان اجناس به دست مردم برسد که این گونه نشد که نمونه آن گوشت مرغ بود و به جایی رسید که سبد پروتئین از سفره مردم حذف شد و این‌ها از تفکر غربگرایی است.

جان‌نثاری بیان کرد: دولت جدید آمده تا این وضعیت را درست کند تا موضوع دست رانت خوار نباشد و ماوالتفاوت به مردم داده شود اما با بی‌بصیرتی می‌گویند رئیس جمهور برود کنار و نمی‌توانی چرا که می‌خواهند با رانتخواران مقابله نکند و دولت در یک اقدام شجاعانه قرار گرفته و باید همه کمک کنند تا یک گشایشی در زندگی مردم رقم بخورد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان تاکید کرد: با تغییر فرمانداران خواستیم فضای جدیدی ایجاد شود تا رویکردی جدیدی نمایان شود و می‌خواهیم نگاه‌های مجموعه اداری عوض شود و باید شانه به شانه مردم حرکت کرد و ساختار باید تغییر کند.

وی تصریح کرد: فرماندار جدید باید از همین ساعت مواردی را اجرا کند و اگر تخطی شد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و از امروز که فرماندار شهرستان اردستان هستید باید خیلی حواست جمع باشد چراکه جایی خدمت می‌کنی که ریشه‌های فرهنگی عمیقی دارد و باید به اعتقاد و ریشه هویتی باید دقت شود و تصمیمات که گرفته می‌شود باید برای مردم خوب باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: فرماندار باید بداند که فرماندار کل شهرستان است و در قبال همه مسئولیت دارد و منصوب سلسله مراتب و نباید به هیچ گروهی وابستگی داشته باشد و فقط مردم را درست ببیند و با توجه به اینکه دولت انقلابی است باید جریان حزب الهی و انقلابی شکوه خاصی را داشته باشد و رشد کند و مسائل و مشکلات مردم را کوچک و بزرگ نکند و به همه مشکلات نگاه ویژه داشته باشید.

جان‌نثاری افزود: فرماندار جدید سعی کند در صحبت‌ها نشانی از اختلاف وجود نداشته باشد و از ظرفیت نماینده مجلس،  امام جمعه و نماینده ولی فقیه در راستای رفع مشکل مردم استفاده کنید و از حاشیه‌پردازی بپرهیزید و مردمی باشید و از فکر مردم استفاده کنید و دخالت مردم را در کارهای شهر داشته باشید و با مردم زندگی کنید

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =