فرماندار اردستان:استقبال مردمی از رویدادهای فرهنگی و هنری در اردستان ستودنی است

فرماندار شهرستان اردستان ضمن تأکید بر لزوم تقویت شاخص‌ها و بنیان‌های اقتصادی منطقه گفت: اردستان نیازمند تحول جدی در حوزه فرهنگی است.

فرماندار شهرستان اردستان ضمن تأکید بر لزوم تقویت شاخص‌ها و بنیان‌های اقتصادی منطقه گفت: اردستان نیازمند تحول جدی در حوزه فرهنگی است.

حمیدرضا تاملی اظهار داشت: اتفاق‌های خوبی در اردستان در حال رقم خوردن است که شاید چند سال پیش نمی‌توانستیم متصور باشیم که در منطقه‌ای با مختصات اردستان هم به لحاظ بافت سنتی که حاکم است و هم وضعیت اقتصادی خانواده‌ها شاهد این باشیم که خانواده‌ها از آموزش در حوزه‌های هنری مختلف استقبال کنند اما شاهد بودیم با تشویق و هدایت فرزندانشان به سمت همچنین فضاهایی از خود رغبت نشان دادند.

وی افزود: در حال حاضر با زحمت دوستان و همچنین اداره فنی و حرفه‌ای شاهد هستیم دوره‌هایی طراحی شده که در یک جایی با مختصات اردستان علاقه‌مندان به این حوزه ها وجود داشته باشد و ما نشانه‌های این تغییر و تحول فرهنگی را در یک سری رویدادها از نزدیک می‌توانستیم احساس کنیم که نمونه آن رویداد نمایش خاتون در شهرستان اردستان بود که جمعیتی بالغ بر شش هزار نفر از آن استقبال کردند.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: شهرستان اردستان در حوزه‌های مختلف از قبیل برگزاری جشن‌های عمومی و دعوت از بعضی از خوانندگان مطرح ملی نشان می‌دهد که فضای فرهنگی به شدت مستعد نسبت به یک تحول جدی فرهنگی در حوزه‌های مختلف است و یک مسیر درستی را می‌پیماییم.

تأملی افزود: تقویت شاخص‌ها و بنیان‌های اقتصادی شهرستان در وهله اول می‌تواند با رفع دغدغه اول هر خانواده و شخص که همان موضوع معیشت، اشتغال و اقتصاد هست این فضا را فراهم کنیم که توسعه فرهنگی به فراخور آن و با آن فضایی که بستر اقتصادی فراهم می‌کند رقم بخورد.

وی ابراز داشت: برگزاری اینگونه کلاس‌ها نشانه‌های خوبی است در شهرستان اردستان که فازهای تکمیلی دیگری در سایر حوزه‌ها خواهد داشت و اطمینان دارم اردستان در آغاز قرن پانزدهم هجری شمسی یک دوران متفاوتی با آنچه که در قرن چهاردهم بر سر آن آمده را خواهد پیمود و امیدواریم که این استعدادهایی که در این فضاها شناسایی می‌شوند برای خودشان یک تعلق خاطری به منطقه اردستان همچنان حفظ کنند و بعد از شرایط پیشرفتی که برایشان رقم خواهد خورد فراموش نکنند و بدانند تعهدی هم به این آب و خاک به منظور پیشرفت این شهرستان داشته باشند

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =