بخشدار مهاباد اردستان گفت: این اداره نیروی انسانی و نمودار سازمانی ندارد و برای انجام امور روزانه از کمک دهیاران استفاده می‌شود.

بخشدار مهاباد اردستان گفت: این اداره نیروی انسانی و نمودار سازمانی ندارد و برای انجام امور روزانه از کمک دهیاران استفاده می‌شود. سید جلال فاطمی روز دوشنبه در نشست شورای بخش مهاباد در روستای گله با بیان اینکه تعداد شورای روستاهای بخش مهاباد با تشکیل سه شورای جدید به ۲۱ شورا رسیده است، افزود: این بخش […]

بخشدار مهاباد اردستان گفت: این اداره نیروی انسانی و نمودار سازمانی ندارد و برای انجام امور روزانه از کمک دهیاران استفاده می‌شود.

سید جلال فاطمی روز دوشنبه در نشست شورای بخش مهاباد در روستای گله با بیان اینکه تعداد شورای روستاهای بخش مهاباد با تشکیل سه شورای جدید به ۲۱ شورا رسیده است، افزود: این بخش دارای ۱۶ دهیاری است.

وی با اشاره به هزینه افزون بر چهار میلیارد تومانی برای روکش آسفالت در هشت روستای دهستان گرمسیر مهاباد طی یک‌سال گذشته، ادامه داد: یک میلیارد تومان نیز برای اجرای آسفالت و سنگ فرش در ۹روستای دهستان همبرات هزینه شده است.

بخشدار مهاباد به پیگیری برای اخذ نمایندگی اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برای این بخش اشاره و اضافه کرد: موافقت مرکز استان اصفهان در این زمینه اخذ شده و منتظر پاسخ مثبت وزارتخانه‌های متبوع هستیم.

فاطمی با یادآوری بازدیدهای علمی از شهرستان‌های مختلف استان اصفهان با هدف ارتقای دانش و تجربه دهیاران، گفت: بخش مهاباد با جمعیتی افزون بر ۱۴ هزار نفر نیازمند توجه بیشتر مسوولان است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز شهردار

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردستان معرفی شد

۹ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان اردستان طی پیامی کسب مقام ودریافت مدال های طلا ونقره و برنز توسط بانوان تکواندوکار شهرستان در رقابت های استان را تبریک گفت

۹ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =