بخشدار مهاباد اردستان گفت: این اداره نیروی انسانی و نمودار سازمانی ندارد و برای انجام امور روزانه از کمک دهیاران استفاده می‌شود.

بخشدار مهاباد اردستان گفت: این اداره نیروی انسانی و نمودار سازمانی ندارد و برای انجام امور روزانه از کمک دهیاران استفاده می‌شود. سید جلال فاطمی روز دوشنبه در نشست شورای بخش مهاباد در روستای گله با بیان اینکه تعداد شورای روستاهای بخش مهاباد با تشکیل سه شورای جدید به ۲۱ شورا رسیده است، افزود: این بخش […]

بخشدار مهاباد اردستان گفت: این اداره نیروی انسانی و نمودار سازمانی ندارد و برای انجام امور روزانه از کمک دهیاران استفاده می‌شود.

سید جلال فاطمی روز دوشنبه در نشست شورای بخش مهاباد در روستای گله با بیان اینکه تعداد شورای روستاهای بخش مهاباد با تشکیل سه شورای جدید به ۲۱ شورا رسیده است، افزود: این بخش دارای ۱۶ دهیاری است.

وی با اشاره به هزینه افزون بر چهار میلیارد تومانی برای روکش آسفالت در هشت روستای دهستان گرمسیر مهاباد طی یک‌سال گذشته، ادامه داد: یک میلیارد تومان نیز برای اجرای آسفالت و سنگ فرش در ۹روستای دهستان همبرات هزینه شده است.

بخشدار مهاباد به پیگیری برای اخذ نمایندگی اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برای این بخش اشاره و اضافه کرد: موافقت مرکز استان اصفهان در این زمینه اخذ شده و منتظر پاسخ مثبت وزارتخانه‌های متبوع هستیم.

فاطمی با یادآوری بازدیدهای علمی از شهرستان‌های مختلف استان اصفهان با هدف ارتقای دانش و تجربه دهیاران، گفت: بخش مهاباد با جمعیتی افزون بر ۱۴ هزار نفر نیازمند توجه بیشتر مسوولان است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

دیدار مردمی فرماندار شهرستان اردستان با مردم شریف بخش زواره

۱۴ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون استاندار وفرماندار اردستان کلنگ زنی دو طرح و بهره برداری از یک طرح آب رسانی در شهرستان اردستان انجام شد

۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − پنج =