فرماندار اردستان :پروانه بهره برداری اولین اردوگاه و محوطه گردشگری شهرستان اردستان صادر شده است.

فرماندار اردستان :پروانه بهره برداری اولین اردوگاه و محوطه گردشگری شهرستان اردستان صادر شده است. فرماندار اردستان در کارگروه میراث ملموس و ناملموس، افزود: برای راه اندازی این مجموعه در روستای نیسیان به مساحت یک هزار مترمربع و زیربنای ۵۰۰ مترمربع شامل رستوران، مراکز اقامتی سرمایه گذار بخش خصوصی بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه […]

فرماندار اردستان :پروانه بهره برداری اولین اردوگاه و محوطه گردشگری شهرستان اردستان صادر شده است.

فرماندار اردستان در کارگروه میراث ملموس و ناملموس، افزود: برای راه اندازی این مجموعه در روستای نیسیان به مساحت یک هزار مترمربع و زیربنای ۵۰۰ مترمربع شامل رستوران، مراکز اقامتی سرمایه گذار بخش خصوصی بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه کرده است.
حمید رضا تأملی خواستار عمل به وظایف خود از دستگاه‌های مختلف در زمینه حفاظت از میراث ملموس و ناملموس شهرستان شد و گفت: استفاده از توان انجمن‌های مردم نهاد در توسعه بخش گردشگری و معرفی بنا‌های تاریخی شهرستان ضروری است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردستان هم در این نشست با بیان اینکه ۱۱ اثر ناملموس، ۱۱ اثر طبیعی و ۵ ابنیه تاریخی از شهرستان اردستان به ثبت ملی رسیده است افزود: پرونده ۱۵ ابنیه تاریخی دیگر نیز تکمیل و در انتظار ثبت ملی است.
مهدی مشهدی به فعال کردن سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با حمایت سرمایه گذاران تعداد واحد‌های بوم گردی شهرستان از ۳ اقامتگاه به ۱۵ اقامتگاه بوم گردی افزایش پیدا کرده است و هتل اردستان نیز در آستانه افتتاح است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در نشست فرمانداران استان با وزیر محترم کشور

۶ خرداد ۱۴۰۲

پیام فرماندار اردستان بمناسبت سوم خرداد وفتح خرمشهر

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان.: ۲۰۰ زائر از اردستان به مرقد امام راحل(ره) اعزام می شوند

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =