فرماندار اردستان :پروانه بهره برداری اولین اردوگاه و محوطه گردشگری شهرستان اردستان صادر شده است.

فرماندار اردستان :پروانه بهره برداری اولین اردوگاه و محوطه گردشگری شهرستان اردستان صادر شده است. فرماندار اردستان در کارگروه میراث ملموس و ناملموس، افزود: برای راه اندازی این مجموعه در روستای نیسیان به مساحت یک هزار مترمربع و زیربنای ۵۰۰ مترمربع شامل رستوران، مراکز اقامتی سرمایه گذار بخش خصوصی بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه […]

فرماندار اردستان :پروانه بهره برداری اولین اردوگاه و محوطه گردشگری شهرستان اردستان صادر شده است.

فرماندار اردستان در کارگروه میراث ملموس و ناملموس، افزود: برای راه اندازی این مجموعه در روستای نیسیان به مساحت یک هزار مترمربع و زیربنای ۵۰۰ مترمربع شامل رستوران، مراکز اقامتی سرمایه گذار بخش خصوصی بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه کرده است.
حمید رضا تأملی خواستار عمل به وظایف خود از دستگاه‌های مختلف در زمینه حفاظت از میراث ملموس و ناملموس شهرستان شد و گفت: استفاده از توان انجمن‌های مردم نهاد در توسعه بخش گردشگری و معرفی بنا‌های تاریخی شهرستان ضروری است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردستان هم در این نشست با بیان اینکه ۱۱ اثر ناملموس، ۱۱ اثر طبیعی و ۵ ابنیه تاریخی از شهرستان اردستان به ثبت ملی رسیده است افزود: پرونده ۱۵ ابنیه تاریخی دیگر نیز تکمیل و در انتظار ثبت ملی است.
مهدی مشهدی به فعال کردن سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با حمایت سرمایه گذاران تعداد واحد‌های بوم گردی شهرستان از ۳ اقامتگاه به ۱۵ اقامتگاه بوم گردی افزایش پیدا کرده است و هتل اردستان نیز در آستانه افتتاح است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =