فرماندار اردستان با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش گفت: راه‌اندازی کاروان‌ و دسته‌های عزاداری با توجه به شدت شیوع کرونا در شهرستان ممنوع است.

آقای اتأملی در نشست ستاد شئونات مذهبی اردستان با تاکید بر اینکه هر اقدامی که موجب تجمع و امکان فراگیری کرونا شود ممنوع است، افزود: هیات‌های مذهبی باید در محل حسینیه‌های محل و در مکان روباز با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی عزاداری کنند. وی با اشاره به ضرورت تنظیم شیوه‌نامه برگزاری آیین محرم از سوی شبکه بهداشت ودرمان اردستان ادامه […]

آقای اتأملی در نشست ستاد شئونات مذهبی اردستان با تاکید بر اینکه هر اقدامی که موجب تجمع و امکان فراگیری کرونا شود ممنوع است، افزود: هیات‌های مذهبی باید در محل حسینیه‌های محل و در مکان روباز با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی عزاداری کنند.

وی با اشاره به ضرورت تنظیم شیوه‌نامه برگزاری آیین محرم از سوی شبکه بهداشت ودرمان اردستان ادامه داد: این شبکه طی ۲۴ ساعت آینده این شیوه‌نامه را تنظیم کند تا به مسوولان هیات‌های مذهبی ابلاغ شود.

فرماندار اردستان با یادآوری لزوم فضاسازی شهری مرتبط با ماه محرم از سوی شهرداری‌ها، از هیات های مذهبی خواست با توجه به کمبود برق از چراغانی‌های غیرضروری خوداری کنند.

وی همچنین از صاحبان رسانه و خبرنگاران خواست از انتشار اطلاعیه‌ها و اعلامیه‌هایی که در تقابل با مصوبه‌های ستاد کرونا در اردستان است خوداری کنند.

تاملی با اشاره به لزوم اعتمادسازی در جامعه اضافه کرد: جامعه امروز نیاز به وفاق و همدلی ملی دارد و در اردستان نیز همین امر نیاز است که باید نظارت اجتماعی صورت گیرد، از طرفی آگاه‌سازی عمومی و حضور مردم لازمه پیشبرد امور خواهد بود

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 18 =