فرماندار اردستان با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش گفت: راه‌اندازی کاروان‌ و دسته‌های عزاداری با توجه به شدت شیوع کرونا در شهرستان ممنوع است.

آقای اتأملی در نشست ستاد شئونات مذهبی اردستان با تاکید بر اینکه هر اقدامی که موجب تجمع و امکان فراگیری کرونا شود ممنوع است، افزود: هیات‌های مذهبی باید در محل حسینیه‌های محل و در مکان روباز با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی عزاداری کنند. وی با اشاره به ضرورت تنظیم شیوه‌نامه برگزاری آیین محرم از سوی شبکه بهداشت ودرمان اردستان ادامه […]

آقای اتأملی در نشست ستاد شئونات مذهبی اردستان با تاکید بر اینکه هر اقدامی که موجب تجمع و امکان فراگیری کرونا شود ممنوع است، افزود: هیات‌های مذهبی باید در محل حسینیه‌های محل و در مکان روباز با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی عزاداری کنند.

وی با اشاره به ضرورت تنظیم شیوه‌نامه برگزاری آیین محرم از سوی شبکه بهداشت ودرمان اردستان ادامه داد: این شبکه طی ۲۴ ساعت آینده این شیوه‌نامه را تنظیم کند تا به مسوولان هیات‌های مذهبی ابلاغ شود.

فرماندار اردستان با یادآوری لزوم فضاسازی شهری مرتبط با ماه محرم از سوی شهرداری‌ها، از هیات های مذهبی خواست با توجه به کمبود برق از چراغانی‌های غیرضروری خوداری کنند.

وی همچنین از صاحبان رسانه و خبرنگاران خواست از انتشار اطلاعیه‌ها و اعلامیه‌هایی که در تقابل با مصوبه‌های ستاد کرونا در اردستان است خوداری کنند.

تاملی با اشاره به لزوم اعتمادسازی در جامعه اضافه کرد: جامعه امروز نیاز به وفاق و همدلی ملی دارد و در اردستان نیز همین امر نیاز است که باید نظارت اجتماعی صورت گیرد، از طرفی آگاه‌سازی عمومی و حضور مردم لازمه پیشبرد امور خواهد بود

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =