فرمانده کل انتظامی کشور:دولت سیزدهم اراده حل مشکلات را دارد

فرمانده کل انتظامی کشور:دولت سیزدهم اراده حل مشکلات را دارد

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: موضوعات اقتصادی فشاری مضاعف بر قشر ضعیف آورده است اما مسئولان به دنبال رفع مشکل هستند و دولت سیزدهم نیز اراده حل مشکلات را دارد.

سردار حسین اشتری در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در اردستان، اظهار داشت: حضور مردم و علمای بزرگوار همیشه راهگشا بوده و باعث قوت نظام اسلامی می‌شود که جا دارد از همه مردم به خاطر شرکت در این مراسم‌ها و همچنین برگزاری گرامیداشت شهدا قدردانی کرد.

وی افزود: همان گونه که رهبر انقلاب هم تاکید دارند یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌داشتن کمتر از شهادت نیست چرا که آن اهدافی که شهدا داشتند را ما باید مرتب مرور کنیم، در وصیت‌نامه‌های شهدا بر کلیدواژه و موضوعاتی تاکید شده که می‌تواند چراغی برای حرکت ما باشد.

فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: اینکه یاد شهدا را زنده نگه می‌داریم در مرحله اول برای خودمان لازم است چرا که شهدا در جوار رحمت الهی هستند و فیض می‌برند، این ما هستیم که دستمان کوتاه هست.

سردار اشتری تصریح کرد: ما باید با برگزاری اینگونه مراسم‌ها روح خود را صیقل دهیم و همچنین ببینیم که شهدا چه از ما خواستند.

وی بیان کرد: شهدای ما در راه جهاد فی سبیل الله و به عبارتی همین جهاد تبیین به شهادت رسیدند، بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و اگر مرور سریعی بر پیروز انقلاب تا امروز داشته باشیم متوجه می‌شویم که بعد از پیروزی انقلاب دشمن نهادهای اصلی کشور را مورد هجمه قرار داد و در صدد نابودی انقلاب بود اما موفق نشد.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: در چنین ایامی در سال ۶۰، سو قصد به جان رهبر انقلاب اتفاق افتاد اما به لطف و عنایت الهی منافقین به اهداف خود نرسیدند و خداوند خواست رهبری بماند و جراحت و بستری شدن ایشان در بیمارستان نیز موجب شد در مراسم هفتم تیر همان سال حضور پیدا نکنند.

سردار اشتری تصریح کرد: حادثه هفتم تیر، واقعه سنگینی بود ولی حضرت امام با یک سخنرانی روحیه به مردم و امید به آینده دادند، دشمن نیز با ضربه‌ای که زده بود به هدفش نرسید و مردم امیدوار تر از گذشته در راه انقلاب رشادت به خرج دادند.

وی یادآور شد: دشمن در جنگ تحمیلی تمام ضربه خود را به ما زد ولی موفق نشد، رمز پیروی مردم تبعیت از رهبری، وحدت کلمه و خداباوری بود، باید ما این راه را ادامه دهیم که این را شهدای ما از ما خواستند.

فرمانده کل انتظامی کشور بیان کرد: در جنگ نرم دشمن با تمام وجود خودش ورود کرده که در مقابل نیز رزمندگان اسلام و مردم سنگرها را پر کرده‌اند اما در این مقطع بهترین راه پیروی از ولایت است.

سردار اشتری ادامه داد: ما باید به گذشته خود افتخار کنیم، گذشته خوبی را داریم و دوران پرافتخاری را پشت‌سر گذاشتیم.

وی یادآور شد: درست است که مشکلات وجود دارد و موضوعات اقتصادی خیلی فشار بر قشر ضعیف آورده است اما مسئولان به دنبال رفع آن هستند و دولت سیزدهم اراده حل مشکلات را دارد، ما شاهد هستم که رئیس جمهور به دنبال حل مشکلات است و با وجود سختی‌های زیاد اما پیشرفت‌های بزرگی را در کشور شاهد بودیم.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه آینده خوبی در راه داریم، خاطرنشان کرد: امام فرمودند که مردم را باید نسبت به آینده امیدوار کرد و رهبری نیز فرمودند که هر کس مردم را نا امید کند در خط و طرف دشمن قرار دارد و باید این موارد را مدنظر داشته باشیم

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =