فرماندار اردستان:اصلاح ارز ترجیحی نیازمند جهاد تبیین است بسیجیان سربازان این جهاد هستند

فرماندار اردستان:اصلاح ارز ترجیحی نیازمند جهاد تبیین است بسیجیان سربازان این جهاد هستند

فرماندار شهرستان اردستان گفت: هدفمندی یارانه‌ها به شکل جدید قطعاً در حمایت از مستضعفین و اقشار مستضعف و کم درآمد است و نیاز به جهاد تبیین دارد که تک تک بسیجیان ما سربازان این جهاد هستند.

سیدمحمد هادی طباء زواره، صبح امروز در مراسم صبحگاه بسیجیان اردستان در رزمایش الی بیت‌المقدس اظهار داشت: ما وقتی در جمع بسیجیان قرار می‌گیریم جمع را از خودمان می‌دانیم و امروز جامعه اسلامی و خواسته نظام جمهوری اسلامی به فرموده رهبرانقلاب اسلامی در یک پیچ تاریخی قرار گرفته است.

وی افزود: از باب جهاد تبیینی که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند دولت مردمی از یک هفته گذشته برنامه بزرگی را آغاز کرده است و آن مردمی‌سازی یارانه‌ها و هدفمندی آن است که متاسفانه در دولت قبل اقداماتی انجام شده است که نیاز به تبیین دارد و بعضا شاید بگویند این دولت هم همچون دولت‌های قبل مقصر را دولت‌های قبل عنوان می‌کند اما اینجا یک بار می‌گویند دولت قبل و از این به بعد فقط اقدام و حمایت خواهد بود.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: رهبر انقلاب اسلامی امر فرمودند بر کمک و یاری دولت که همه باید در هر مقام و جایگاهی کمک کنند و فقط یک آمار خیلی کوچکی را اعلام کنیم که مبلغی را در سال گذشته به منظور هدفمندی یارانه‌ها دولت قبل اختصاص داده بودند و برای یکسال بود اما به مدت پنج ماه به پایان رسید و به نحوی برنامه‌ریزی شده بود که بودجه یکسال را در پنج ماه به اتمام رساندند.

وی ابراز داشت: دولت جدید با این اوصاف آن را تحویل گرفتند و با یک اتفاق بسیار بد باید این هدفمندی یارانه‌ها تا پایان سال ادامه پیدا می‌کرد و متاسفانه بودجه آن وجود نداشت و با عنایتی که رهبر انقلاب اسلامی و دیگر سران قوا داشتند تصمیم بر این شد که هدفمندی یارانه‌ها ادامه پیدا کند که مبلغ آن را دو برابر کردند و امسال اگر قرار بود ادامه پیدا کند مبلغ سه برابر نسبت به آن شش ماهه سال گذشته داشتیم.

احمدی طباء زواره ابراز داشت: هدفمندی یارانه‌ها به شکل جدید قطعا در حمایت از مستضعفین و اقشار مستضعف و کم درآمد و آسیب‌پذیر جامعه اسلامی است که این را باید کمک کنیم و نیاز به جهاد تبیین دارد که تک تک بسیجیان ما سربازان این جهاد بزرگ تبیین هستند و این جهاد نه فقط یک کلمه باشد بلکه یک حکم است و وقتی رهبر انقلاب اسلامی به عنوان ولی فقیه حکم بر جهاد تبیین می‌دهند همه وظیفه دارند کمک کنند.

فرماندار شهرستان اردستان بیان کرد: همه ما باید کمک کنیم تا این اتفاق به بهترین شکل و کمترین آسیب انجام شود و قطعا برکات آن به امید خداوند و عنایات حضرت زهرا(س) به همه مردم ایران خواهد رسید؛ بسیج نماد اقتدار است و نه تنها ایران بلکه اقتدار شیعه است و ما امروز در اوج اقتدار هستیم و عنایاتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی داشتند و احکامی که صادر کردند باید گوشمان به کلام ایشان باشد.

وی تاکید کرد:در این رزمایش امیدواریم همه اهداف محقق شود و امیدواریم این «الی بیت‌المقدس» به زودی زود برای همه ما حاصل شود نه در قالب یک رزمایش بلکه در یک قالب یک حرکت بزرگ و همه بسوی بیت‌المقدس انشالله روانه شویم و این خیلی دور از ذهن نیست و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند به زودی نماز را در بیت‌المقدس خواهیم خواند که این یک وعده الهی و یک نصرت بزرگ برای همه شیعیان و مستضعفان جهان است

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =