فرماندار اردستان: اردستان از ۲۷ اسفندماه آماده پذیرش مسافران نوروزی است

فرماندار شهرستان اردستان با اعلام اینکه ستاد تسهیلات سفر شهرستان از ۲۷ اسفندماه جاری فعال و آماه پذیرش مسافر است، گفت: تمام دستگاه‌های شهرستان در ایام نوروز در آماده باش هستند.

فرماندار شهرستان اردستان با اعلام اینکه ستاد تسهیلات سفر شهرستان از ۲۷ اسفندماه جاری فعال و آماه پذیرش مسافر است، گفت: تمام دستگاه‌های شهرستان در ایام نوروز در آماده باش هستند.

حمیدرضا تاملی، در ستاد تسهیلات سفر شهرستان در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: هدف اصلی برگزاری جسات ستاد تسهیل سفر، ایجاد آمادگی و هماهنگی لازم در بین دستگاه‌های دولتی و سفرهای نوروزی و به‌روز رسانی خدمات به مردم و مسافرانی است که مقصد سفر خود را اردستان انتخاب کرده‌اند و یا از محورهای شریانی شهرستان قصد عبور دارند.

وی با اعلام اینکه ستاد تسهیلات سفر شهرستان از ۲۷ اسفندماه جاری فعال و آماه پذیرش مسافر است، افزود: تمام دستگاه‌های شهرستان در ایام نوروز در آماده باش هستند و اگر دستگاهی از شرح وظایف و ماموریت‌های خود در ایام نوروز ابراز بی اطلاعی کردند به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

به گزارش ایسنا، فرماندار اردستان با بیان اینکه فعالیت‌های عمرانی دستگاه‌های شهرستان از ۲۰ اسفندماه تعطیل خواهد بود، تصریح کرد: همچنین ایستگاه‌های امنیت و سلامت در نقاط مشخص شده با همکاری پلیس راه و برپایی بازارچه صنایع دستی و فروش محصولات توسط مرکز فنی و حرفه‌ای، بهزیستی و کمیته امداد مورد تاکید ستاد تسهیلات سفر شهرستان اردستان خواهد بود.

تاملی بر لزوم تهیه تولید محتوای نوروزانه توسط ادارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و میراث فرهنگی تاکید کرد و گفت: با برنامه‌ریزی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تور آشناسازی با جاذبه‌ها و قابلیت‌های گردشگری شهرستان در تاریخ ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهرهای اردستان، زواره و مهاباد با حضور راهنمایان برگزیده گردشگری شش استان کشور خواهیم داشت.

وی افزود:پس از دو سال درگیری کرونا، با عادی‌تر شدن شرایط در سال جاری، پیش بینی افزایش مسافران نوروزی حتی نسبت به سال‌های قبل از کرونا را داریم. در شهرستان اردستان امسال ۱۰ مجموعه رستوران های منفرد، ۱۲ اقامتگاه بوم گردی، ۳ هتل، ۲ دفترخدمات مسافری، ۵ مجتمع خدمات رفاهی، ۲ اقامتگاه سنتی و… میزبان مسافران نوروزی خواهند بود.

فرماندار اردستان به اقدامات موثر اداره میراث فرهنگی در سه سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: در طی سه سال گذشته با تلاش اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان بیش از ۱۱ اثر طبیعی، ۱۱ اثر ناملموس و ۵ ابنیه تاریخی شهرستان به ثبت ملی رسیده است و حدود ۳۰ پرونده در نوبت ثبت ملی وجود دارد.

 

 

تقدیر از رییس و کارشناس حوزه اعتبارات بانک ملت اردستان بابت جذب صد در صدی اعتبارات تبصره ۱۶ سال ۱۴۰۰ شهرستان اردستان

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =