برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای شهر اردستان

در این مراسم فرماندار اردستان خواستار بازنگری در منابع درآمدی شهرداری شد و گفت: با توجه به تاثیری که بافت فرسوده در تولید جرائم دارد، توجه به ظرفیت‌های گردشگری اردستان در دستور کار اعضای شورای شهر و شهرداری باشد. حمیدرضا تأملی خواستار بکارگیری از ظرفیت نخبگان و سرمایه‌های اجتماعی در توسعه شهری شد و گفت: […]

در این مراسم فرماندار اردستان خواستار بازنگری در منابع درآمدی شهرداری شد و گفت: با توجه به تاثیری که بافت فرسوده در تولید جرائم دارد، توجه به ظرفیت‌های گردشگری اردستان در دستور کار اعضای شورای شهر و شهرداری باشد.
حمیدرضا تأملی خواستار بکارگیری از ظرفیت نخبگان و سرمایه‌های اجتماعی در توسعه شهری شد و گفت: انضباط و شفافیت مالی، دوری از نگاه تفرقه افکنانه و محله گرایی و تقسیم کار در شورا برای حضور در کارگروه‌های مختلف در برنامه اعضای شورا جدید باشد.
امام جمعه اردستان هم در این مراسم با بیان اینکه اعضای شورای ششم برای همدلی و همکاری با هم به نتیجه برسند و برای انتخاب شهردارجدید دنبال افرادی متخصص، کارآمد با سلیقه و با تجربه مدیریت شهری باشند گفت: مردم با وجود مشکلات اقتصادی پای صندوق‌های رای آمده و حماسه آفریدند و منتخبان شورای شهر با خدمت صادقانه و خالصانه به این اعتماد و حضور پرشور پاسخی مثبت و شایسته بدهند.
حجت الاسلام حسن دهشیری با بیان اینکه شورای شهر اردستان گزارش صادقانه و واقعی از عملکرد و خدمات را در مدت خدمت به مردم ارائه دهند افزود: شفافیت در حوزه فعالیت شورا‌های شهر باید پرنگ‌تر از گذشته شود.
در پایان این مراسم منتخبان دوره ششم شورای شهر اردستان، سوگندنامه خود را قرائت کردن

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در نشست فرمانداران استان با وزیر محترم کشور

۶ خرداد ۱۴۰۲

پیام فرماندار اردستان بمناسبت سوم خرداد وفتح خرمشهر

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اردستان.: ۲۰۰ زائر از اردستان به مرقد امام راحل(ره) اعزام می شوند

۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سیزده =