برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای شهر اردستان

در این مراسم فرماندار اردستان خواستار بازنگری در منابع درآمدی شهرداری شد و گفت: با توجه به تاثیری که بافت فرسوده در تولید جرائم دارد، توجه به ظرفیت‌های گردشگری اردستان در دستور کار اعضای شورای شهر و شهرداری باشد. حمیدرضا تأملی خواستار بکارگیری از ظرفیت نخبگان و سرمایه‌های اجتماعی در توسعه شهری شد و گفت: […]

در این مراسم فرماندار اردستان خواستار بازنگری در منابع درآمدی شهرداری شد و گفت: با توجه به تاثیری که بافت فرسوده در تولید جرائم دارد، توجه به ظرفیت‌های گردشگری اردستان در دستور کار اعضای شورای شهر و شهرداری باشد.
حمیدرضا تأملی خواستار بکارگیری از ظرفیت نخبگان و سرمایه‌های اجتماعی در توسعه شهری شد و گفت: انضباط و شفافیت مالی، دوری از نگاه تفرقه افکنانه و محله گرایی و تقسیم کار در شورا برای حضور در کارگروه‌های مختلف در برنامه اعضای شورا جدید باشد.
امام جمعه اردستان هم در این مراسم با بیان اینکه اعضای شورای ششم برای همدلی و همکاری با هم به نتیجه برسند و برای انتخاب شهردارجدید دنبال افرادی متخصص، کارآمد با سلیقه و با تجربه مدیریت شهری باشند گفت: مردم با وجود مشکلات اقتصادی پای صندوق‌های رای آمده و حماسه آفریدند و منتخبان شورای شهر با خدمت صادقانه و خالصانه به این اعتماد و حضور پرشور پاسخی مثبت و شایسته بدهند.
حجت الاسلام حسن دهشیری با بیان اینکه شورای شهر اردستان گزارش صادقانه و واقعی از عملکرد و خدمات را در مدت خدمت به مردم ارائه دهند افزود: شفافیت در حوزه فعالیت شورا‌های شهر باید پرنگ‌تر از گذشته شود.
در پایان این مراسم منتخبان دوره ششم شورای شهر اردستان، سوگندنامه خود را قرائت کردن

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =