فرمانداری اردستان
خانه
1397/12/09 فرماندار اردستان:
فرماندار اردستان: شرکت 280 نفر در اولین جشنواره بازی های بومی و محلی فلات مرکزی ایران

فرماندار شهرستان‌اردستان گفت: 10 استان با 280 ورزشکار در اولین جشنواره بازی های بومی و محلی فلات مرکزی ایران شرکت می کنند.

حمید رضا تاملی  با بیان اینکه د راستای ارتقا جایگاه ورزش شهرستان و طراحی رویدادهای فرهنگی ورزشی به مناسبت زمینه سازی جذب گردشگر پی گیری های لازم از ماه های قبل از طریق کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشوری ورزش های بازی های بومی و محلی صورت گرفت اظهار داشت: در این راستا اولین جشنواره بازی های بومی و محلی، صنایع دستی، طبخ غذا و موسیقی آئینی استان های فلات مرکزی اردستان در روز جمعه دهم اسفند ماه در اردستان برگزار می شود.

 وی با بیان اینکه در این جشنواره 10 استان از فلات مرکزی و 6تیم از استان اصفهان حضور دارند افزود: 280 ورزشکار بانو و آقا در مسابقات هفت سنگ مهارتی، دال پلان و لی لی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

فرماندار اردستان افزود: مراسم ویژه این جشنواره برگزاری جشن نکوداشت کوثر نبی(ص) همراه با نمایشگاه صنایع دستی در 30 غرفه، غذاهای سنتی و موسیقی آئینی می باشد.

 تاملی با بیان اینکه برای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد همه دستگاه هایی اجرایی شهرستان در قالب 9 کمیته تشکیل شده است گفت: این برنامه بصورت ویژه ضبط و از بخش های مختلف صداو سیما پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این برنامه کار تیمی خوبی صورت گرفته و شهرداری و شوراهای هر سه شهر اردستان، زواره و مهاباد و نماینده محترم در برگزاری برنامه ها همکاری داشته اند افزود: باید جایگاه شهرستان را والا نشان بدهیم و هزینه های این جشنواره از طریق اسپانسر، مشارکت بخش خصوصی، شهرداری ها و دهیاری ها تامین می شود.

32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal