فرمانداری اردستان
خانه
1397/11/21 فرماندار اردستان خبر داد:
فرماندار اردستان خبر داد: 97طرح در اردستان به بهره برداری رسید

فرماندار اردستان گفت: 97 طرح اردستان به ارزش بیش از 510 میلیارد ریال همزمان با دهه مبارک فجر در آیینی با حضور رییس سازمان مدیریت بحران کشور و جمعی از مسوولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

 

حمیدرضا تاملی در حاشیه بهره برداری از 26 طرح عمرانی روستایی شامل زیرسازی، آسفالت، تجهیز پارک کودک، جوی آب و موزائیک فرش با اعتبار بخشداری و دهیاری ها گفت: پایگاه اورژانس 115 زفرقند با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال و 17 طرح مخابراتی با اعتبار 20 میلیارد ریال از محل اعتبارهای شرکت مخابرات، و سه طر ح آبیاری تحت فشار کشاورزی با اعتبار 2 میلیارد ریال از محل کمک بهره برداران و خیران اجرا شده است.

وی افزود: چهار طرح ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای موغار، اسلام آباد، امیران و نیسیان با 10 میلیارد ریال از محل اعتبارهای سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان، کمک دهیاری ها، بخشداری ها و نماینده مجلس به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد: سه طرح آبرسانی به روستاهای تل آباد، سهرویه و تعویض شبکه آب روستای ماستبندی و امیرآباد با تخصیص 12 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل اعتبارهای شرکت آب و فاضلاب روستایی و پنج واحد خانه مددجویی با اعتبار 12 میلیارد و 500 میلیون ریالی کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار اردستان اضافه کرد: سه طرح آموزشی شامل سه باب کلاس درس در اردستان و موغار و کاشت گل محمدی در مدرسه توحید اردستان با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریالی آموزش و پرورش و مشارکت خیرین راه اندازی شد.

وی عنوان کرد: کارخانه مکمل دان مرغی با سرمایه گذاری چهار میلیارد ریالی بخش خصوصی، یک طرح روکش آسفالت با اعتبار یک میلیارد ریالی از محل تملک دارایی ها، گازرسانی به 6 واحد مرغداری با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریال بخش خصوصی، چهار طرح برق رسانی با اعتبار 43 میلیارد ریالی ملی و استانی نیز به بهره برداری رسید.

تاملی 21 طرح بهسازی و خانه ورزش روستایی، جدول گذاری در بخش مرکزی از محل اعتبارهای دهیاری و بخشداری را نیز یادآور شد و گفت: 2 طرح توسعه فولاد و شیمی تلفن با سرمایه گذاری 220 میلیارد ریالی بخش خصوصی، 14 طرح شهرداری اردستان شامل پارک، آسفالت، جدول گذاری و مرکز معاینه خودروهای گاز سوز با اعتبار 40 میلیارد و 808 میلیون ریالی را از دیگر طرح هایی برشمرد که مورد بهره برداری قرار گرفت.

17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal