فرمانداری اردستان
خانه
1397/09/15 فرماندار اردستان:
فرماندار اردستان: اقدام آقای احمد عامری شهرابی برگ زرین دیگری بر کتاب افتخارات اردستان افزود.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: اقدام آقای احمد عامری شهرابی برگ زرین دیگری بر کتاب افتخارات اردستان افزود.

حمید رضا تأملی در مراسم تجلیل از احمد عامری شهرابی در حسینیه روستای شهراب بخش زواره گفت : اتفاقی که در اردستان رخ داده و آقای احمد عامری باعث خلق یک افتخار جدید برای شهرستان شده نام وی در کتاب افتخارات شهرستان ثبت گردید.

حمیدرضا تاملی افزود : همزمانی وقوع این حادثه با فوت مادر نامبرده و انتخاب پیگیری این حادثه نشان از تعهد و احساس مسئولیت وی دارد که قابل تقدیر است.

او ابراز کرد : وقوع حادثه ناگوار واژگونی تریلر روی ریل راه آهن تهران بندرعباس و بسته شدن مسیر و احتمال پیش آمدن حادثه برخورد قطار مسافربری تهران بندرعباس و قطار ترانست یزد تهران می توانست یک فاجعه ملی ببار آورد که با اطلاع رسانی این شخص موضوع ختم به خیر شد.

فرماندار اردستان اضافه کرد: حادثه در ساعت حدود 17.45 دقیقه روز 28 آبان ماه و در 25 کیلومتری شرق روستای شهراب در بخش زواره اردستان اتفاق افتاد.

تاملی بیان کرد : این حادثه در پی انحراف یک دستگاه تریلر که از طرف اردستان به سمت انارک در حرکت بود رخ داده و با خارج شدن تریلر از مسیر و واژگونی روی ریل راه آهن راننده فوت شده راه آهن حدود 4 ساعت مسدود می شود.

وی گفت : احمد عامری شهرابی که به شغل ساربانی (شتر چرانی) مشغول است با دیدن این صحنه موضوع رابه ایستگاه راه آهن زواره و پلیس 110 اطلاع داده از حرکت قطار مسافری تهران بندرعباس و قطار ترانست یزد تهران پیشگیری و از حادثه ناگوار جلوگیری می شود.

در این مراسم با اهداء یکدستگاه موتورسبکلت و چک 50 میلیون ریال و لوح تقدیر از نامبرده بدلیل این خدمت ارزنده تجلیل شد.

شایان ذکر است احمد عامری شهرابی دو روز پیش با حضور در برنامه تلویزیونی حالا خورشید و تشریح واقعه از هدیه 100 میلیون ریالی این برنامه نیر بر خوردار شده بود.

روستای شهراب در 70 کیلومتری شرق اردستان واقع است

19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal