فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/16 فرماندار اردستان گفت :بخش تولید برای بازاریابی و فروش نیازمند حمایت است
فرماندار اردستان گفت :بخش تولید برای بازاریابی و فروش نیازمند حمایت است فرماندار اردستان گفت: یکی از چالش های موجود در این شهرستان بازاریابی و فروش است که مسئولان ذیربط باید با ارائه راهکارهای مناسب، تولید کنندگان را حمایت کنند.

فرماندار اردستان گفت: یکی از چالش های موجود در این شهرستان بازاریابی و فروش است که مسئولان ذیربط باید با ارائه راهکارهای مناسب، تولید کنندگان را حمایت کنند.

آقای تأملی در جلسه کارگروه امور بانوان اردستان بیان کرد: نیازمند افراد با انگیزه و نوآور در بخش های دولتی و خصوصی هستیم تا با ارائه طرح های قابل اجرا، مشکل اشتغال جامعه به ویژه بانوان را برطرف کند.
وی افزود: اداره بهزیستی کمیته علمی ویژه ای در مورد اشتغال بانوان سرپرست خانوار تشکیل دهد تا با استفاده از توان فنی و علمی این قشر و توجه به نیاز بازار، مشاغل راه اندازی و محصولات تولیدی عرضه شود.
فرماندار اردستان عنوان کرد: کارگروه امور بانوان از فعالترین کارگروه های این شهرستان است اما باید در زمینه اشتغال بانوان کمیته ویژه ای نیز تشکیل دهیم.
وی همچنین اضافه کرد: لزوم ایجاد بازارچه دائمی فروش محصولات تولیدی بانوان شهرستان با همکاری شهرداری های اردستان و زواره احساس شده و مسئولیت کار با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود.
فرماندار گفت: خوشبختانه به رغم وجود برخی مشکلات، در کشور برای بحث اشتغال وفور اعتبار است که در قالب تسهیلات اشتغال پایدار، پشتیبان، روستایی و صندوق توسعه ملی پرداخت می شود.
وی تاکید کرد: بن بستی در اردستان نداریم، منابع کافی برای این شهرستان نیز وجود دارد و متقاضیان می توانند از این حمایت های تسهیلاتی بهره مند شوند.
وی تصریح کرد: گاه برای تعیین اولویت ها در شهرستان دچار سردرگمی شده و کارها چنان پیش رفته که اصولی نبوده و برای اصلاح آن وقت و اعتبار زیادی نیاز است.
بر اساس آمارها افزون بر یک هزار نفر بانوی سرپرست خانوار در شهرستان اردستان وجود دارد که 150 نفر زیر 50 سال و 303 نفر نیز زیر پوشش بهزیستی هستند.

24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal