فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/14 فرماندار اردستان :164طرح در حال اجرای نیمه کاره دراردستان وجود دارد
فرماندار اردستان :164طرح در حال اجرای نیمه کاره دراردستان وجود دارد فرماندار اردستان گفت : در حال حاضر تعداد 164 طرح نیمه کاره در حال احداث در شهرستان وجود دارد که با اعتبارات دولتی سالها زمان می برد تا به اتمام برسدکه می توان دراولویت واگذاری به بخش خصوصی قرار داد.

فرماندار اردستان گفت : در حال حاضر تعداد 164 طرح نیمه کاره در حال احداث در شهرستان وجود دارد که با اعتبارات دولتی سالها زمان می برد تا به اتمام برسدکه می توان دراولویت واگذاری به بخش خصوصی قرار داد.

آقای  تأملی در جلسه کمیته برنامه ریزی  شهرستان افزود : حدود 70 هزار طرح نیمه کاره در سطح کشور وجود دارد که بالغ بر 4500 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و منابع ملی جوابگوی آن نبوده طرح های اردستان را نیز شامل می شود.

او اضافه کرد : با توجه به تبصره 19 برای اتمام طرح های نیمه کاره از بخش خصوصی در این زمینه استفاده گردد، ضمنا دولت برنامه های تشویقی و خرید تضمینی را برای ایجاد رغبت در سرمایه گذار پیش بینی کرده است.

فرمانداراردستان عنوان کرد: ازمجموع 187 طرح تعریف شده در سال 1396 برای شهرستان تعداد 60طرح صددرصد تکمیل ، 14 طرح کمتر از 100درصد پیشرفت دارد، 98طرح هنوز اعتبار تخصیص نیافته و 11 طرح مشکل جذب اعتبار دارد.

آقای تأملی اضافه کرد : در سال 1397 تعداد 147 طرح پیش بینی و ردیف اعتباری داردکه باید مسئولان پیگیر جذب اعتبار اختصاص یافته باشند.

وی تاکیدکرد : 70 درصد طرح های شهرستان مربوط به 10 دستگاه است که تاثیر گذاری اجتماعی داشته از پیشرفت مناسبی برخودار هستند.

فرماندار اردستان از مسئولان اداره ورزش و جوانان اردستان و استان خواست کار تعمیرات استخر شنای اردستان را حداکثر تا پایان سال جاری به اتمام برسانند ، همچنین وضعیت استخر شنای زواره که با همکاری شهرداری زواره ، فرد نیکو کار و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در حال ساخت می باشد شد و افزود: موضوع نوع میزان مشارکت هر بخش باید مشخص گردد.

تاملی خطاب به مسئولان گفت : اعتبارات سال 1398 بر مبنای عملکرد دستگاه ها در زمینه رعایت تبصره 19 و واگذاری طرح های نیمه کاره به بخش خصوصی لحاظ خواهد شد.

21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal