فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/12 دعوت فرماندار اردستان  از مردم  شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان
دعوت فرماندار اردستان از مردم شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان در ایامی که منتسب به عزای اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران وفادار آن حضرت است، بهترین لبیک ما شیعیان و رهـــروان آن حضرت به نــــدای «هل من ناصر ینصرنی» آن حضرت، شناخت حــــق و بــاطل و داعیه‌داران ظلم واستکبار و اعلان برائت از سردمداران جور یعنی امریکا و اسرائیل است تا شعار «سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» در سرتاسر کشور طنین‌انداز شود.

باسمه تعالی

عزت، رفاه و استقلال این کشور در سایة ایستادگی در مقابل استکبار جهانی بدست آمده است

                                                                 مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

در ایامی که منتسب به عزای اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران وفادار آن حضرت است، بهترین لبیک ما شیعیان و رهـــروان آن حضرت به نــــدای «هل من ناصر ینصرنی» آن حضرت، شناخت حــــق و بــاطل و داعیه‌داران ظلم واستکبار و اعلان برائت از سردمداران جور یعنی امریکا و اسرائیل است تا شعار «سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» در سرتاسر کشور طنین‌انداز شود.

سیزدهم آبان در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران، روزی سرنوشت ساز و پرخاطره است. این مناسبت مهم که سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تبعید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و روز دانش آموز است در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی ، همواره به عنوان روز تقابل حق و باطل شناخته می شود که ماندگارترین اثر آن شعار مرگ بر آمریکاست. در واقع حماسه سیزده آبان 1358 به قلوب زخم دیده مؤمنان و خداجویان قوت بخشید و احساسی غرور آفرین را در آنان زنده کرد.

در بیان منزلت این روز بزرگ که به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده ، همین بس که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، آمریکا را دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف می دانستند و می فرمودند: « تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم .» و رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی ) می فرمایند: « اگر عزتى هست، اگر رفاهى هست، اگر آزادى و استقلالى هست، در سایه ایستادگى مقابل استکبار جهانى است.»

 اینجانب ضمن تبریک یوم الله سیزدهم آبان به همه مردم شریف، صادق و فهیم شهرستان ،، از آحاد مردم بویژه دانش آموزان ؛دانشجویان،اصناف دعوت می نمایم تا بار دیگر با شرکت گسترده و باشکوه در مراسم راهپیمایی یوم ا... سیزدهم آبان، انزجار خود را از مستکبران اعلام کنند.

 توفیقات روز افزون همه مردم انقلابی این شهرستان سرافراز را از درگاه خداوند بی همتا خواهانم.

حمید رضا تأملی

فرماندار شهرستان اردستان


23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal