فرمانداری اردستان
خانه
1397/07/12 رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)  در اردستان گفت: 413 هزار خانوار واجد شرایط تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در اردستان گفت: 413 هزار خانوار واجد شرایط تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند آقای فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: با استفاده از ظرفیت تبصره 14 بودجه سال 97 تا پایان مهرماه 413 هزار خانوار واجد شرایط تحت حمایت این نهاد قرار می‌گیرند.

آقای فتاح درجلسه  شورای اداری اردستان در محل فرمانداری با بیان اینکه با کمک نمایندگان مجلس و تبصره 14 برای اولین بار 4000 هزار میلیارد تومان در بودجه لحاظ شد اظهار کرد: دولت به تبصره‌ها به صورت 100 درصدی عمل کرد و این بسیار برای ما کاری با ارزش است.

وی با اشاره به اینکه در نتیجه، دریافتی مددجویان کمیته و سازمان بهزیستی 3 یا 4.5 برابر شد افزود: دولت و مجلس در یک هماهنگی و انسجام در تبصره 16 حدود 2100 میلیارد تومان در سال گذشته برای ما وام اشتغال لحاظ کردند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: از این پس هیچ نیازمندی پشت نوبت ورود به چرخه حمایتی کمیته امداد نخواهد بود و در شهرستان اردستان نیز تمام متقاضیان تحت حمایت قرار گرفته و مستمری دریافت خواهند کرد.

فتاح با بیان اینکه اعتبار وام اشتغال روستایی و تبصره 16 در سال جاری 2 برابر شده است عنوان کرد: امید داریم در نیمه دوم سال نیز بتوانیم بیشتر از قبل پرداخت تسهیلات داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه کسانی که در صف انتظار جهت دریافت وام ضروری بودند با تامین منابع تا یک ماه آینده این وام به تمام آنها پرداخت خواهد شد افزود: به همه افراد متقاضی دریافت جهیزیه در شهرستان اردستان کمک بلاعوض خواهد شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه منابع کمک های موردی و بیماری های صعب العلاج برای شهرستان اردستان تامین خواهد شد گفت: احداث 50 واحد مسکونی برای نیازمندان در اردستان در صورت تامین زمین و مجوزهای لازم از سوی شهرستان صورت خواهد گرفت.

فتاح در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ کمبودی در کشور وجود ندارد و جو روانی باعث ایجاد وضعیت کنونی شده است تاکید کرد: ترامپ شکست خورده است و امریکا بواسطه قدرت ایران کیش و مات شده است.

وی با بیان اینکه از دولت و مجلس انتظار داریم آزمون و خطا را کنار بگذارند گفت: نظام اسلامی با درایت از سخت ترین شرایط عبور کرده است و امروز بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند وحدت هستیم و اختلافات سیاسی را باید کنار گذاشت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه ملت در این مدت جان فشانی کردند و همه باید دولت را همراهی کنیم خاطرنشان کرد: در این زمان نباید حرف از تفرقه و تسویه حساب سیاسی زد.

63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal