فرمانداری اردستان
خانه
1397/06/21 حجت الاسلام رضا باقری هدف قیام امام حسین (ع) را احیای امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد
حجت الاسلام رضا باقری هدف قیام امام حسین (ع) را احیای امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد حجت الاسلام رضا باقری هدف قیام امام حسین (ع) را احیای امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و افزود: با توجه به 40 سالگی انقلاب اسلامی، برنامه ای ویژه در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت تدوین و اجرا شود.
مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز در ادامه گفت: امروز کشور درگیر مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی است که با الهام گرفتن از فلسفه قیام عاشورا و آگاه سازی مردم باید با آنها مقابله کرد.
حجت الاسلام رضا باقری هدف قیام امام حسین (ع) را احیای امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و افزود: با توجه به 40 سالگی انقلاب اسلامی، برنامه ای ویژه در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت تدوین و اجرا شود.
وی در ادامه از تهیه طرح بازنگری و اصلاح قانون حمایت از ایثار گران خبر داد و عنوان کرد: شهرستان ها فرصت دارند تا دیدگاه های خود را به استان اعلام کنند تا پس از جمع بندی به مجلس شورای اسلامی ارائه کنیم.
مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان همچنین گفت: بر اساس قانون باید 20 درصد بودجه فرهنگی دستگاه ها به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص یابد

15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal