فرمانداری اردستان
خانه
1397/05/11 فرماندار اردستان :بازارچه های روز اردستان ساماندهی شود
فرماندار اردستان :بازارچه های روز اردستان ساماندهی شود فرماندار اردستان با ابراز نارضایتی از شرایط کنونی نحوه فعالیت ها در بازارچه های روز این شهرستان بر ضرورت ساماندهی آنها از سوی دستگاه های ذی ربط تاکید کرد.

فرماندار اردستان با ابراز نارضایتی از شرایط کنونی نحوه فعالیت ها در بازارچه های روز این شهرستان بر ضرورت ساماندهی آنها از سوی دستگاه های ذی ربط تاکید کرد.

 

آقای تأملی فرماندار اردستان در جلسه تعزیرات حکومتی اردستان گفت: هدف اولیه بازارچه های موجود فروش محصولات و تولیدات بومی و محلی بوده در حالی که اکنون شاهد عرضه هر گونه محصولی در این بازارچه ها هستیم.
وی افزود: کمیته ای با حضور اتاق اصناف، بازرگانی، بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، فرماندای و شهرداری اردستان برای بررسی مزیت ها و کاستی های بازارچه های روز این شهرستان باید تشکیل شود، چرا که اداره آنها با این شرایط در نهایت به سود مردم نیست.
فرماندار اردستان در ادامه با تاکید بر نظارت بیشتر بر قیمت ها در این شهرستان بیان کرد واحدهای صنفی و تقویت ارتباط آنها با اتحادیه ها باید در دستور کار باشد تا در زمان بروز تخلف بتوان به موقع اقدام کرد.
وی همچنین بر ضرورت رسیدگی شهرداری اردستان به موضوع فروشندگان سیار اشاره کرد و گفت: صنعت و معدن باید نظارت بیشتری بر وضعیت نانوایی های این شهرستان داشته باشد.
 آقای تأملی در ادامه نیز مرجع صدور پروانه های کسب در این شهرستان را اتاق اصناف دانست و اضافه کرد: پروانه هایی که از سوی شهرداری های زواره و مهاباد صادر شده، باید ساماندهی و سپس وارد سامانه شود.
نزدیک به 2 هزار و 500 واحد صنفی دارای پروانه کسب در شهرستان اردستان وجود دارد که نزدیک به 2 هزار و 200 واحد فعال هستند.

43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal