فرمانداری اردستان
خانه
1397/04/14 فرماندار اردستان: نباید در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی تدافعی عمل کنیم
فرماندار اردستان: نباید در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی تدافعی عمل کنیم

فرماندار اردستان گفت: در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و تغییر تفکرات و اعتقادات افراد نباید به سمت تدافعی برویم.

آقای  تأملی در جلسه برنامه ریزی روز ملی عفاف و حجاب در فرمانداری اردستان اظهار کرد: موضوع رعایت حجاب و عفاف درونی، هشداری بر این موضوع است که تفکیک جنسیتی نداریم.

وی افزود: موضوع برخورد با بی حجابی و بد حجابی توسط نیروی انتظامی و بسیج بعضا در فضای مجازی مورد تخریب قرار می گیرد که همه در راستای اهداف دشمن است.

فرماندار اردستان گفت: نباید در رعایت حجاب بیرونی هم از بعد اجرای ماموریت حاکمیتی و هم در اجرای رسالت اجتماعی در بخش امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی کنیم.

آقای تأملی با بیان اینکه حجاب محافظ ارزش های دینی در یک جامعه اسلامی است، تصریح کرد: شخصی که حجاب را رعایت می کند به او مصونیت می دهد، حجاب یک فرهنگ و عاملی است برای گستردگی ارزش های دینی در سطح حکومت اسلامی که مصونیت ایجاد می کند.

وی تاکید کرد: باید صریح و روشن اعلام کرد که اگر دشمن روزی موفق شود حجاب را فتح کند ارزش های دینی جامعه اسلامی را فتح کرده، لذا با توجه و تاکید بر حجاب درونی به موضوع نماد حجاب هم باید تاکید داشته باشیم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: هیچ وقت از تقسیم بدنه اجتماعی به موضوع باحجاب و بدحجاب سود نکرده ایم و به شدت نیازمند حفظ انسجام، یکپارچگی و همبستگی ملی در حوزه های مختلف به خصوص حجاب هستیم.

آقای تأملی یادآوری کرد: موضع ما در خصوص حجاب باید تاکید بر جذب حداکثری باشد و در برخورد با یک بدحجاب یک نقطه مشترک را پیدا کرده و آن را استفاده کنیم، در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و تغییر تفکرات و اعتقادات افراد نباید به سمت تدافعی برویم.

وی افزود: دشمن در سال های اخیر در حوزه فرهنگ برهنگی به شدت کار کرده و اگر در بخش تشکل ها و سمن ها کمی بیشتر فعالیت کنیم می بینیم این نقشه برهنگی نقشه ای لو رفته ای در دنیا بوده و خود را نشان داده است، اروپا کانون این تفکر برای کسب درآمد بوده و ما می توانیم آن را افشاء کنیم هر چند راه سختی در پیش داریم.

فرماندار اردستان با اشاره به تبلیغت موجود، گفت: ملاک و معیار پدر و مادرها در تربیت فرزند اینچنین نبوده و در دنیای جدید لزوما فرزندان از والدین الگو نمی گیرند که همه نشات گرفته از فضای مجازی است.

آقای تأملی بیان کرد: می توان از ظرفیت های فرهنگی و هنری در راستای ترویج حجاب استفاده کرد و با تولید محتوا در فضای مجازی از همان جایی که ما مورد حمله قرار می دهند پاسخ دهیم.

45
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal