فرمانداری اردستان
خانه
1396/12/07 فرماندار اردستان:هیچ واحد تولیدی سال 95 در اردستان تعطیل نشده است
فرماندار اردستان:هیچ واحد تولیدی سال 95 در اردستان تعطیل نشده است

فرماندار اردستان، گفت: کارگروه تسهیل بدنبال رفع و موانع و مشکلات کارگاههای تولیدی بوده که در سال گذشته کمترین تعدیل نیروی انسانی را داشته و واحد تولیدی در اردستان تعطیل نشده است.

آقای غیور در جلسه شورای هماهنگی تعاون و کار که با حضورمدیران کل استان اصفهان در فرمانداری اردستان برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری جلسات این چنینی برای رفع معضل اشتغال شهرستان و توسعه آن تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود: اردستان بر اساس آخرین سرشماری در سال95جمعیت آن 42هزار و 150نفر بوده که از این مقدار 27هزار و 291نفر ساکن شهر و 14هزار و 314 نفر ساکن روستاها هستند.

فرمانداراردستان گفت: طبق سرشماری سال95 بکهزار و 455نفر بیکار در اردستان ثبت شده که این آمار در سال 96به یک هزار و 391 نفر رسیده که کاهش محسوسی را داشته است.

آقای غیور با بیان اینکه در سال96جلسات کارگروه اشتغال به میزان 14جلسه برگزار شده، تصریح کرد: جلسات استعداد یابی 29 مورد تشکیل شده و 176طرح تولیدی و اشتغالی در این جلسات مطرح شده که 111طرح مورد تصویب قرار گرفته و برای توسعه پایدار مفید خواهد بود.

 

 

وی تاکید کرد: طرحهای خوبی که تصویب شده می تواند در سالهای آینده شاهد اشتغالهای خوبی را در شهرستان اردستان باشیم و اجرای طرحهای تصویبی می تواند دو هزار اشتغال در کنار خود برای جویای کار فراهم کند.

وی تصریح کرد: افرادی که در کارگاه ها مشغول هستند، یک هزار و 558 نفر بوده و یک هزار و 50 نفر نیز بیمه شده داشته و سه هزار و 274 نفر هم شاغل در موضوع صنعت هستند.

فرماندار اردستان اعلام کرد: بخش کشاورزی یکی از صنعت هایی بوده که در اردستان فعالیت های خوبی را تا کنون انجام داده و بزرگ ترین مشکلی که در واحدهای دامداری وجود دارد موضوع صنعتی و سنتی بودن آن است که در پرداخت تسهیلات به این بخش مشکلاتی وجود دارد.

 
 
تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal