فرمانداری اردستان
خانه
1396/11/22 پیام تشکر فرماندار اردستان از حضور مردم در راهپیمائی 22بهمن
پیام تشکر فرماندار اردستان از حضور مردم در راهپیمائی 22بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

شکر و سپاس بی پایان خداوند سبحان را که ملت شریف ایران را از نعمت اسلام ، ولایت و رهبری های حکیمانه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت آیت ا... خامنه‌ای (مدظله العالی) برخوردار ساخت تا در پرتو انقلاب اسلامی و اندیشه الهی و منیع پیر روشن ضمیر جماران، ایران و ایرانی به عنوان پرچمدار احیای تمدن اسلامی و زندگی در سایه اسلام الگوی نجات بخش جامعه بشری در عصر جاهلیت مدرن مورد توجه جهانیان قرار گیرد.

مردم ولایتمدار شهرستان اردستان  در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب ها پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید؛ مردم نشان دادند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان اردستان در راهپیمایی 22 بهمن که با حضوری گسترده تر از سال های قبل، همواره در صحنه حاضر بوده و نشان دادند به آرمان های امام راحل وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان حضرت آیت ا... الظعمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مستحکم تر از همیشه گام بر می دارند تشکر و قدردانی می نمایم.

علیرضا غیور

فرماندار شهرستان اردستان

تعداد بازدید: 19
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal