فرمانداری اردستان
خانه
1396/11/18 برای حفظ و سیره فکری حضرت امام خمینی(ره) تلاش کنید
برای حفظ و سیره فکری حضرت امام خمینی(ره) تلاش کنید

آقای غیور در مراسم بزرگداشت دهه فجر در سپاه اردستان اظهار، کرد: مسئله ای که هیچگاه نباید از اذهان دور شود پیروزی انقلاب اسلامی در سال57 به دست معمار کبیر انقلاب اسلامی است که اتفاق بزرگی در کل دنیا بود.

وی افزود: شاهد نهضت ها و انقلابهایی در دو قرن گذشته بوده ایم، اما هیچکدام به لحاظ گستردگی و آثار بسیار قابل تأمل و توجه به مشابه انقلاب اسلامی ایران که بیان و تفکر فرمانداراردستان گفت: موضوع و واقعیت ها را اگر توجه کنیم و مد نظر داشته باشیم یکی از آثار بزرگی که انقلاب به دنبال داشته موضوع تبیین و گفتمان اسلامی در همه کشورها بوده است.

آقای غیور با بیان اینکه بعد از انقلاب بود که نگاه به اسلام و توجه به مبانی اسلام در بسیاری از کشورها شکل گرفت، تصریح کرد: شاهد هستیم که اسلام در بسیار از ممالک دنیا و غربی مورد توجه قرار گرفته است..

وی تاکید کرد: شاهد تحقق تفکر اسلامی در مهد کفر و استکبار بوده ایم که همه این افتخارات مدیون ارزشی بود که حضرت امام خمینی(ره) برای این انقلاب کسب کرد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: دشمنان اگر در حال حاضر در پی دشمنی های گسسته و دشمنی های عمیقی با انقلاب بوده یکی از علتهای آن این است که ارزشها را از بین ببرد.

ایشان تصریح کرد: همیشه در حفظ و سیره فکری حضرت امام خمینی(ره) تلاش کرده و این ارزشها را نسل به نسل به جوانان انتقال داده تا جوانان با تفکرامام اشنا شوند. وی تصریح کرد: سرمایه گرانبهایی برای حفظ این انقلاب توسط صاحبان اصلی که مردم هستند پرداخت شده و خونبهای بسیار گرانقیمت نیز برای آن پرداخت شده، لذا تلاش کنیم تا مشکلات برطرف شده و برای حفظ انقلاب تلاش کنیم.

تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal