فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/30 آماده ترین بستر برای توسعه اردستان و شکوفایی منطقه سرمایه گذاری بر روی گردشگری است.
آماده ترین بستر برای توسعه اردستان و شکوفایی منطقه سرمایه گذاری بر روی گردشگری است. فرماندار اردستان گفت: شاید امروز برای راه اندازی یک واحد صنعتی بین 18 تا 24 ماه زمان نیاز داشته باشیم و آن هم در بهترین شرایط، اما آماده ترین بستر برای توسعه اردستان و شکوفایی منطقه سرمایه گذاری بر روی گردشگری است.

فرماندار اردستان گفت: شاید امروز برای راه اندازی یک واحد صنعتی بین 18 تا 24 ماه زمان نیاز داشته باشیم و آن هم در بهترین شرایط، اما آماده ترین بستر برای توسعه اردستان و شکوفایی منطقه آن سرمایه گذاری بر روی بستر گردشگری است.

حمید رضا تأملی در جشنواره غذاهای سنتی در بسیج کوثر اردستان با بیان اینکه اعتقاد داریم که نیمی از جمعیت اردستان را بانوان تشکیل می دهند اظهار داشت: هرکس در این منطقه حرفی در خصوص توسعه و پیشرفت بزند ناگزیر است تا به ظرفیت و حجم نیروی انسانی بانوان توجه کند.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه دولت از حضور و بروز بانوان در کلیه فعالیتهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی حمایت می کنیم افزود: جای انجام این مأموریت در یک شهرستانی سنتی همچون اردستان خالی است.

تاملی با بیان اینکه بر اساس خیلی از باورهای سنتی وهنجارهای مذهبی محدودیتی هایی از باب مشارکت بانوان وجود داشته تصریح داشت: فرمانداری حمایت خود را از بانوان در منصب های مدیریتی تا انجام بعضی از الزامات ورزشی با رعایت ملاحظات منطقه کمک خود را داشته است.

وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره غذاهای سنتی با توجه به در اختیار داشتن سرمایه های منطقه برای حرکت به سمت توسعه مفید بوده تصریح کرد: استفاده از سرمایه های موجود در حوزه آداب و رسوم و پتانسیل های گردشگری می تواند نقش بسیار موثرتر و آماده تری را به سمت توسعه شهرستان داشته باشد.

تاملی همچنین اقدامات و سرمایه گذاری های اصلی گردشگری را در سطوح و سال های گذشته مثبت ارزیابی کرد و افزود: مکان های گردشگری، فرهنگ، سنت و آداب دست به دست شده موجود خیلی خوب و فقط باید سرمایه گذار بر روی آن برنامه ریزی کند.

وی با یادآوری این موضوع که راه اندازی جشنواره های سنتی و صنایع دستی می تواند برای بخشی از توسعه شهرستان مفید باشد و این قابلیت ها در شهرستان وجود دارد که با توجه به اسناد بالا دستی در راستای همبستگی ملی فعالیت کرد و در حوزه نشاط اجتماعی و برای نظام یک ارزش محسوب می شود.

 
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal