فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/30 امکانات اردستان در بحث مدیریت سوانح جاده ای محدود است
امکانات اردستان در بحث مدیریت سوانح جاده ای محدود است فرماندار اردستان گفت: شهرستان اردستان فاقد امکانات لازم در بحث مدیریت سوانح جاده ای است

فرماندار اردستان گفت: شهرستان اردستان فاقد امکانات لازم در بحث مدیریت سوانح جاده ای است

فرماندار اردستان در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اردستان در محل فرمانداری با بیان اینکه اردستان هزار و 916 کیلومتر راه همسنگ ، 840 کیلومترراه روستایی خاکی و آسفالت ، 141 کیلومتر آزاد راه و حدود 100کیلومتری جاده ترانزیت دارد افزود: یکی از مواردی که به جاده های شهرستان آسیب می زند وجود معادن زیاد است که از نظر اقتصادی نفع چندانی برای شهرستان نداشته است.

حمیدرضا تاملی افزود : در بخش راه شهرستان بویژه راه روستایی با مشکل فراوان مواجه است که انتظار داریم در این زمینه مساعدت شود.

وی ابراز کرد: خرابی آسفالت ، نبودانواع تابلو ، عدم وجود چراغ های هشدار دهنده ، کافی نبودن مکان های رفاهی در جاده ها ، نداشتن جرثقیل سنگین ، نداشتن تشکل صنفی مستقل حمل ونقل در شهرستان و لزوم تشکیل انجمن صنفی بار ومسافر در شهرستان از چالش های موجود است.

فرماندار اردستان اضافه کرد : موضوع احداث تیر پارک را فعال کرده برای راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین نیز یک نفر معرفی شده انتظار داریم استان همکاری موثر داشته بحث لجستیک را در دستور کار قرار دهد .

در پایان از خدمات 9 ماهه داریوش مرادی رئیس قبلی تقدیر و مرتضی صادقی بعنوان رئیس جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای اردستان معرفی شد.

 
 
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal