فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/30 اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار جهت مرمت راه های روستایی اردستان
اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار جهت مرمت راه های روستایی اردستان معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : درسال جاری مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت راه های روستاهایی در بخش زواره اردستان اختصاص یافته است

معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : درسال جاری مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت راه های روستاهایی در بخش زواره اردستان اختصاص یافته است.

فرزاد دادخواه درجلسه تودیع و معارفه رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان در فرمانداری افزود : این اعتبار برای مرمت و اسفالت جاده روستاهای در باغ ، حسین آباد و شهید رجایی در بخش زواره اختصاص داده شده در حال عقد قرار داد با پیمانکار می باشد.

او گفت : شهرستان اردستان از گستردگی و راه های زیاد برخوردار بوده خط ترانزیت تهران جنوب از این شهرستان عبور کرده حجم زیادی از ترافیک را به خوداختصاص داده نگهداری راه های آن نیازمند هزینه زیادی است.

معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان اضافه کرد : برای محور ترانزیت اردستان به نائین یک قرارداد 130 میلیارد ریالی منعقد شد که بدلیل اینکه اعتبار آن اوراق است پیمانکار رغبتی برای اجرا ندارد.

دادخواه عنوان کرد : یکی از چالش های موجود راهداری نداشتن جرثقیل بالای ده تنی است که در صورت نیاز باید از بخش خصوصی استفاده شود و از سازمان مرکزی در خواست تحویل حد اقل دو دستگاه شده است.

وی در ارتباط با تامین روشنایی مسیر جاده ترانزیت و اردستان اصفهان ابراز کرد : توسعه طولی روشنایی بجز نقاط پر تصادف ممنوع بوده تلاش داریم روشنایی موجود را حفظ کنیم.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان اضافه کرد : فقر تابلو اطلاعاتی در استان وجود داشته در سال جاری در اردستان 132'متر مربع تابلو مرمت و نصب شده آماده همکاری با سرمایه گذار جهت احداث تاسیسات رفاهی در مسبر اردستان به اصفهان هستیم.

تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal