فرمانداری اردستان
خانه
1397/02/20 فرماندار اردستان: اهمیت و حساسیت مقام معلم بر هیچکس پوشیده نیست
فرماندار اردستان: اهمیت و حساسیت مقام معلم بر هیچکس پوشیده نیست

آقای  تأملی در مراسم آیین نکو داشت مقام معلم در سالن ورزشی ارشاد اردستان، اظهار کرد: اهمیت و حساسیت مقام معلم بر هیچکس پوشیده نیست و با تمام وجود مشکلات فرهنگیان را احساس کرده و برای رفع آن تلاش خواهم کرد.

وی افزود:  یک نکته کلیدی که باید به آن اشاره کنم  شهرستان اردستان در یک مقطع تاریخی از حرکت خودش به سمت توسعه قرار گرفته است.

فرماندار اردستان گفت: مطالبات مردم در اقصا نقاط شهرستان اردستان همچون نخبگان، خواص و مسئولان  شهرستان در یک کلمه خلاصه می شود و آن اینکه اردستان قصد دارد در این مقطع تاریخی یک حرکت جدید و متفاوت را به سمت توسعه آغاز کند.

وی با بیان اینکه ایجاد المان های فیزیکی توسعه یافتگی در قالب طرح های بزرگ عمرانی و طرح های صنعتی این شهرستان محقق خواهد شد، تصریح کرد: قبل از اینکه ما به این مرحله اجرایی برسیم بایستی در زمینه تفکر، اندیشه و نگرش مردم این منطقه آن تابلوی توسعه یافتگی نقش بسته باشد.

ایشان تاکید کرد: بایستی توسعه تبدیل به یک مطالبه عمومی در تمام اقشار مختلف جامعه باشد و از الان نسلی که توسعه را درک خواهد کرد و مدیریت خواهد کرد و به سمت افزایش آن حرکت خواهد کرد تربیت کنیم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: معماران بزرگ این بخش از فرآیند توسعه یافتگی معلمان هستند و با این بخش از جامعه حرفهای زیادی برای گفتن دارم و برنامه های زیادی را خواهیم داشت.

تعداد بازدید: 89
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal