فرمانداری اردستان
خانه
1398/07/12 فرماندار اردستان: انتخاب شهردار بومی بهترین فرصت برای خدمت به شهر اردستان است
فرماندار اردستان: انتخاب شهردار بومی بهترین فرصت برای خدمت به شهر اردستان است فرماندار اردستان گفت: وجود شهردار بومی که از درون شورا انتخاب شده اند فرصت بی نظیری است تا شورا و شهرداری اردستان در نهایت همگرایی در مسیر خدمت به شهر تلاش کنند.

فرماندار اردستان گفت: وجود شهردار بومی که از درون شورا انتخاب شده اند فرصت بی نظیری است تا شورا و شهرداری اردستان در نهایت همگرایی در مسیر خدمت به شهر تلاش کنند.

آقای  تأملی درجلسه شورای اسلامی شهر اردستان با موضوع انجام آیین تحلیف منصور عالیشان عضو جدید شورای اسلامی شهر در دفتر فرمانداری اردستان برگزار شد.

وی افزود: متن سوگند قرائت شده و میثاق اعضای شورای اسلامی شهر باید تا آخرین روز کاری مورد توجه و عمل اعضای شورای اسلامی  باشد.

فرماندار اردستان ضمن تبریک به عضو جدید شورای اسلامی و شهردار اردستان که جدیدا حکم آن صادر شده است، گفت: با تمام ظرفیت آماده هستیم تا از برنامه های تیم جدید مدیریت شهری اردستان در راستای خدمت به مردم حمایت کنیم.

وی ابراز داشت: وجود شهردار بومی که از درون شورا انتخاب شده فرصت بی نظیری است تا شورا و شهرداری در نهایت همگرایی در مسیر خدمت به شهر تلاش کنند.

تأملی توجه به مشکلات خانواده شهرداری و رفع دغدغه‌های مردم در بخش های عمرانی فضای سبز و خدمات شهری را خواستار شد و افزود: کمک به توسعه گردشگری، آموزش فرهنگ شهروندی و توجه به نشاط اجتماعی به عنوان سه ماموریت مهم و مورد نیاز برای توسعه شهرستان اردستان پیش بینی می شود.

 

تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal