فرمانداری اردستان
خانه
1398/06/09 معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری:تاسیس بخشداری‌های مختلف در کشور موجب پایداری جمعیت می شود
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری:تاسیس بخشداری‌های مختلف در کشور موجب پایداری جمعیت می شود معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ایجاد بخشداری در شهرهای مختلف کشور منشا خدمات بیشتر شده و در جلوگیری از مهاجرت و رونق تولید موثر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ایجاد بخشداری در شهرهای مختلف کشور منشا خدمات بیشتر شده و در جلوگیری از مهاجرت و رونق تولید موثر است.

آقای  قاسمی در مراسم افتتاح بخشداری شهر مهاباد اردستان اظهار داشت: تاسیس بخشداری برای شهر مهاباد موجب دستاوردهایی خواهد بود که یکی از آنها توسعه شهر مهاباد و منطقه خواهد بود.

وی افزود: شهرستان اردستان منطقه ای که بسیار مستعد است و مردمی فهیم، فکور، تلاشگر بسیار نجیب، شایسته در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و  دینی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: منطقه مهاباد برخوردار از یک فرهنگ غنی است با عناصر توسعه و پارامترهای مختلف که مهمترین آن سرمایه انسانی است می تواند مسیر توسعه خود را سرعت بخشد.

وی با بیان اینکه مهاباد با تاسیس بخشدار  از امروز در ساختار سیاسی وزارت کشور شناخته می شود، گفت: پتانسیل هایی در این شهر وجود دارد که اگر در راستای توسعه مهاباد استفاده شود خروجی خوبی را شاهد خواهیم بود.

قاسمی با بیان اینکه در هفته دولت دو خادم ملت ایران در راه خدمت با خلوص و صداقت توسط دشمنان کوردل به  شهادت رسیدند، تاکید کرد: شهیدان رجایی و باهنر دارای صفات بالای خدمت رسانی بودند و با آموزه های مذهبی همچون خلوص، ساده زیستی و بدون منت به مردم خدمت می کردند که ما هم می توانیم به عنوان یک اخلاق حاکمیتی از این ویژگی ها بهره ببریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تاکید داشت: ایجاد بخشداری می تواند منشا خدمات بهتر و بیشتر به این منطقه و  پایداری جمعیت و انسجام مردمی شود و جلوگیری از مهاجرت و رونق تولیداز دیگر مزیت‌های آن است

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal