فرمانداری اردستان
خانه
1398/06/07 مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور:200 هزار نقطه کشور به منظور تسهیل در امر توسعه کدگذاری می شود
مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور:200 هزار نقطه کشور به منظور تسهیل در امر توسعه کدگذاری می شود آقای جلالی در مراسم افتتاح بخشداری شهر مهاباد اردستان اظهار داشت: دفتر تقسیمات کشوری به شکل پویا و فعال به کار خودش ادامه می دهد و مهمترین پروژه هایی که در حال حاضر در این مرکز دنبال می شود پروژه کدگذاری و عناصر واحدهای تقسیمات کشوری در سطح کشور است.

مدیرکل تقسیمات کشوری وزرات کشور گفت:  200 هزار نقطه در سطح کشور به منظور تسهیل در امر توسعه از جمله خدمت رسانی بهتر در بحرانهای طبیعی کدگذاری می شود.

آقای  جلالی در مراسم افتتاح بخشداری شهر مهاباد اردستان اظهار داشت: دفتر تقسیمات کشوری به شکل پویا و فعال به کار خودش ادامه می دهد و  مهمترین پروژه هایی که در حال حاضر در این مرکز دنبال می شود پروژه کدگذاری و عناصر  واحدهای تقسیمات کشوری در سطح کشور است.

وی افزود: قرار است در سطح کشور 200 هزار نقطه را کدگذاری کنیم  که با این کار هم امر توسعه تسهیل می شود و هم اگر مسئله ای همچون بحرانهای طبیعی به وجود بیاید می توانیم خدمات رسانی بهتری را داشته باشیم.

مدیرکل تقسیمات کشوری  وزرات کشور تاکید کرد: درجه بندی واحدهای تقسیمات کشوری را در دستور کار قرار داده ایم  و شهرها و روستاها، شهرستانها و استانها به درجات درخور و شایسته  تقسیم بندی  می شوند.

وی ابراز داشت: کاری که دولت در حال حاضر پذیرفته و آن را به شکل منسجم انجام می دهد عدالت در تقسیمات کشوری است تا اگر شهر، یا روستا و شهرستانی استحقاق ارتقاء را دارند این کار  انجام شود،  در دو سال گذشته بیش از 90 مصوبه در دولت داشته ایم تا این فرآیند در راستای رفاه حال مردم ادامه یابد.

 

 جلالی با بیان اینکه در خصوص تقسیمات کشوری به ایده آل ها نزدیک هستیم، افزود: هر روز به شکل معمول حداقل یک تقاضای ارتقاء از سوی استانها به دولت ارسال می شود که به پیشنهادهایی که شکل قانونی داشته باشد پاسخ داده می شود.

وی گفت: در حال حاضر یک هزار و 80 بخش در سطح کشور با یک هزار و 340 شهر و 435 شهرستان وجود دارد

تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal