فرمانداری اردستان
خانه
1398/06/05 فرماندار اردستان: 6 دهستان اردستان جزو نقاط کمتر برخوردار به شمار می‌رود
فرماندار اردستان: 6 دهستان اردستان جزو نقاط کمتر برخوردار به شمار می‌رود فرماندار اردستان: این شهرستان از نظر وسعت رتبه سوم را در استان اصفهان دارد اما جمعیت آن با گذشت چندین دهه از 154 هزار نفر به 42 هزار نفر کاهش یافته است.

فرماندار اردستان: این شهرستان از نظر وسعت رتبه سوم را در استان اصفهان دارد اما جمعیت آن با گذشت چندین دهه از 154 هزار نفر به 42 هزار نفر کاهش یافته است.

آقای تأملی با اشاره به وجود هفت دهستان افزود: 6 دهستان اردستان جزو نقاط کمتر برخوردار به شمار می‌رود و ظرفیت‌های زیربنایی زیادی دارد اما به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته بود.

وی با اشاره به مشکلات موجود بیان کرد: نخستین مشکل موضوع مقررات و جایگاه کسب و کار است زیرا برای گرفتن یک پروانه چند هفته باید انتظار کشید و برخی دستگاه‌های صادرکننده مجوز از موضوع اطلاع دقیقی نداشته و چنان کار را سخت می‌گیرند که سرمایه‌گذار نمی‌تواند کار کند.

فرماندار اردستان اضافه کرد: مردم منطقه در بحث آب کشاورزی و تعادل‌بخشی به منابع با نصب کنتورهای هوشمند همکاری خوبی داشتند اما هیچ‌گونه برنامه تشویقی در نظر گرفته نشده و عدالت در برداشت نیز اجرا نشده است.

وی با اشاره به نگاه تک بعدی وزارت نیرو به موضوع، خواستار تخصیص مصرف ذخیره آب به کشاورزان شد و تامین نقدینگی برای ساخت‌ پست‌های برق جدید را از دیگر مشکلات موجود برشمرد

 

تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal