فرمانداری اردستان
خانه
1398/05/10 فرماندار اردستان: بنیاد برکت زمینه ایجاد اشتغال را در اردستان تقبل نموده است.
فرماندار اردستان: بنیاد برکت زمینه ایجاد اشتغال را در اردستان تقبل نموده است. فرماندار اردستان اظهار داشت: این بنیاد به عنوان یک نهاد پشتیبان ماموریت پیدا کرده در شهرستان محروم اردستان الگوهای توسعه‌ای را پیاده کندکه یکی از دستاوردهای آن، توسعه اشتغال و ارتقای سطح رفاه مردم با ایجاد زمینه‌های 1500 شغل خواهد بود.

فرماندار اردستان اظهار داشت: این بنیاد به عنوان یک نهاد پشتیبان ماموریت پیدا کرده در شهرستان محروم اردستان الگوهای توسعه‌ای را پیاده کندکه یکی از دستاوردهای آن، توسعه اشتغال و ارتقای سطح رفاه مردم با ایجاد زمینه‌های 1500 شغل خواهد بود.

آقای تأملی افزود: برای نخستین بار یک نهاد توسعه‌ای با رویکرد و برنامه مشخص وارد اردستان شده که با تجربه، انگیزه، تخصص و وضعیت مناسبی که در بخش‌های گوناگون فرآیند توسعه دارد، نقش مشاور و پشتیبان توسعه در شهرستان خواهد داشت.

وی بیان کرد: اجرای طرح‌ها از سوی دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی با تکیه بر ظرفیت داخلی فرصتی است که به اجرا درمی‌آید اما نتیجه گرفتن یا نگرفتن آنها و روش استفاده بر عهده شهرستان است.

فرماندار اردستان تاکید کرد: مدیریت شهرستان آمادگی دارد که از هفته آینده وارد مرحله اجرایی شده و دستگاه‌های اجرایی اردستان نیز باید برای تحقق طرح‌ها کمک کنند.


 

تعداد بازدید: 82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal