فرمانداری اردستان
خانه
1398/05/09 فرماندار اردستان: اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته 33 درصد افزایش یافته است
فرماندار اردستان: اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته 33 درصد افزایش یافته است آقای تأملی فرماندار اردستان در شورای اداری شهرستان اردستان، اظهار کرد: با توجه به برگزاری جلسه کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات شهرستان اردستان نسبت به سال گذشته 33درصد افزایش پیدا کرده است.

آقای تأملی فرماندار اردستان  در شورای اداری شهرستان اردستان، اظهار کرد: با توجه به برگزاری جلسه کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات شهرستان اردستان نسبت به سال گذشته 33درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه بر اساس شناخت مسائل شهرستان عمده منابع اردستان به منابع آب شرب شهری، روستایی و کشاورزی اختصاص داده شده است، افزود: حوزه آموزش و افزایش مهارت، رتبه دوم اعتبارات را داشته و حوزه فرهنگ و هنر در رتبه سوم اعتبارات شهرستان بوده است. آن موضوعی که قابل توجه است این است که دستگاه‌ها باید جهت وصول این اعتبارات پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

فرماندار اردستان بر پیگیری ردیف‌های ملی در قانون بودجه تأکید کرد و گفت: متأسفانه مدیران شهرستان خیلی در این بخش حساسیت خوبی را نشان نمی‌دهند. منابع قابل توجهی از اعتبارات عمرانی در ردیف اعتبارات ملی است که باید مدیران کمک کنند.

آقای تأملی با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه شوراهای شهر و روستاها، تصریح کرد: اعضای شورای شهر هر سه شهر را مدیریت کنند که این انتخابات در زمان قانونی خود برگزار شود. بخشداران هم این انتخابات را در تاریخ 14 مرداد در زمان مقرر برگزار کنند.

وی با بیان اینکه انتظار داریم اعضای شورای شهر اردستان تا قبل از هفته دولت موضوع شهردار اردستان را تعیین تکلیف کنند، اضافه کرد: امیدواریم اعضای شورای شهر برای پایان دادن به حواشی که مطرح می‌شود هر چه سریع‌تر شهردار اردستان را انتخاب کنند.

ایشان  با اشاره به شعار رونق تولید در سال جاری گفت: بنا داریم از موضوع تولید و تولید کننده سرمایه‌گذار در اردستان دفاع کنیم و در هر سطحی که لازم باشد پیگیر رفع مشکلات کسانی که در این حوزه فعالیت دارند باشیم.

تعداد بازدید: 88
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal