فرمانداری اردستان
خانه
1398/03/21 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان: تمام دستگاه‌های عضو کارگروه مواد مخدر موظف به ارائه برنامه عملیاتی در سال 98 هستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: تمام دستگاه‌های عضو کارگروه مواد مخدر موظف به ارائه برنامه عملیاتی برای مبارزه با مواد مخدر در سال 98 هستند.

 علیرضا فرحبخش در جلسه کارگروه مواد مخدر در فرمانداری اردستان با اشاره به خسارات ناشی از آسیب‌های مواد مخدر گفت: تمام دستگاه‌های عضو موظف به ارائه برنامه عملیاتی برای مبارزه با مواد مخدر در سال 98 هستند.

وی به حساسیت بالای جلسات مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: عضویت تک‌تک اعضا بر اساس قانون مصوب بوده و بر این اساس غیبت اعضا یا حضور جانشین و نمایندگانی از طرف دستگاه‌ها پذیرفتنی نیست.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یک بحث خانمان‌سوز است که بسیاری از آسیب‌های اجتماعی معلول اعتیاد به مواد مخدر هستند، گفت: به همین منظور مواد مخدر در اولویت اول مبارزه با آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.

همچنین در ادامه مسئول کنگره 60 در اردستان با بیان اینکه این کنگره اعتیاد را یک بیماری می‌داند افزود: در مدت زمان کوتاهی که در این شهرستان فعالیت داشتیم حدود 10 معتاد به این مرکز مراجعه کردند.

حسین ایوبی با بیان اینکه درمان اعتیاد رایگان است اما خدماتی همچون در اختیار قرار دادن استخر با تفاهم‌نامه‌ها به صورت هزینه ناچیز انجام می‌شود، گفت: از تعداد 10 معتادی که به مرکز کنگره 60 مراجعه کردند 7 نفر مصرف هروئین و شیشه دارند که نسبت به متوسط استان این آمار بسیار بالا است.

تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal