فرمانداری اردستان
خانه
1398/03/20 فرماندار اردستان:10درصد از جمعیت شهرستان اردستان مجرد هستند
فرماندار اردستان:10درصد از جمعیت شهرستان اردستان مجرد هستند 10درصد از جمعیت شهرستان اردستان مجرد هستند

فرماندار شهرستان اردستان گفت: 10 درصد از جمعیت شهرستان اردستان که جوان بین 18 تا 29 سال هستند مجرد می باشند.

حمیدرضا تاملی در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان در فرمانداری با بیان اینکه 4221نفر از جمعیت جوان بین 18تا 29 سال شهرستان اردستان مجرد هستند اظهار داشت: از این تعداد 1330نفر دختر و 2891نفر پسر هستند.

وی افزایش ازدواج، کاهش طلاق، افزایش نشاط اجتماعی، مقابله با اختلالات روان پزشکی و آموزش و پیش گیری را از اولیت های کاری کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان اعلام کرد و افزود: این اولویت ها به دستگاه های مشخصی ابلاغ و از تمام ظرفیت های شهرستان در جهت تدوین راهبرد و تحقق انها استفاده می شود.

فرماندار اردستان خواستار بررسی مسائل  و موضوعات در جلسات تخصصی و سپس طرح در کارگروه اجتماعی فرهنگی شد و گفت: در سال گذشته تنها اقدام مثبت این کارگروه موضوع راه اندازی اورژانس اجتماعی در شهرستان بود و بجز ان عملا کار خاصی صورت نگرفته است.

تاملی با بیان اینکه در مواقعی اینطور احساس می شود که جلسات فرمانداری محل دید و بازدید روسای ادارات است و این نگاه اشتباهی است که در اداره جلسات وجود داد تصریح کرد: خیلی تلاش کردیم یک نگاه مهندسی به جلسات بدهیم و در زمانی که ما مردم را توصیه می کنیم به اینکه حتی در حوزه پی گیری مطالبات خود اگاهی پیدا کنند که چه مطالبه ای را باید مطرح کنند، باید در سطح مدیران و مسئولان شهرستان هم به این واقعیت برسیم و ما واقعا مجاز نیستیم در خصوص هر موضوعی اظهار نظر بکنیم.

 وی خاطرنشان کرد: در خیلی از مسائل شاید اطلاعات افراد عادی جامعه به لحاظ تخصصی از بعضی از افراد جلسه بالاتر باشد.  

 
 
 
 
تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal