فرمانداری اردستان
خانه
1398/03/14 فرماندار اردستان :اردستان در حوزه فرهنگی، اجتماعی وضعیت خوبی ندارد
فرماندار اردستان :اردستان در حوزه فرهنگی، اجتماعی وضعیت خوبی ندارد فرماندار شهرستان اردستان گفت: اردستان در حوزه فرهنگی اجتماعی وضعیت خوبی ندارد و به شدت مشکل ارتباط با مخاطب وجود دارد.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: اردستان در حوزه فرهنگی اجتماعی وضعیت خوبی ندارد و به شدت مشکل ارتباط با مخاطب وجود دارد.
آقای تأملی در جمع هنرمندان شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان، اظهار کرد: با فعالیت هایی که شده در شهرستان اردستان خیلی نگران المان های فیزیکی و مادی توسعه نیستیم.
 وی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردمی که در سال 98 به سرانجام خواهید رسید روکش آسفالت 150 کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی اردستان، و توسعه زیرساخت‌های جاده‌ای است، افزود: بهره برداری از 600 میلیارد ریال پروژه‌های نیمه تمام که 10 سال از شروع کلنگ زنی آن در این شهرستان گذشته از دیگر مواردی است که در دستور کار قرار دارد و تا آخر سال به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار اردستان افزود: از ابتدای حضور بنده در شهرستان موضوع اشتغال به عنوان مطالبه اصلی مردم بود که با برنامه ریزی هایی که شده اگر دچار موضوعات خاص نشویم سال
98 بیش از هزار اشتغال را ایجاد می کنیم. ایجاد این تعداد اشتغال نرخ بیکاری شهرستان را از متوسط جهانی عبور می دهد.ایشان با اشاره این اینکه مهمترین مشکل شهرستان برای شکوفایی موضوعات فرهنگی است، گفت: در شهرستان اردستان مشکل کار وجود ندارد، ولی آنچه به عنوان موضوع بیکاری مطرح می شود فرهنگ کاری است که در منطقهاین فرهنگ نیست.وی با بیان اینکه اگر بخواهیم در حوزه فرهنگ فعالیتی را نهادینه کنیم باید به سمتی حرکت کنیم که قله های توسعه شکوفا و در زندگی مردم جاری شود، گفت: مردم باید اینگونه موضوعات که راه توسعه شهرستان است را برای همیشه از مسئولان مطالبه کنند.

فرماندار اردستان با اشاره به اینکه مهمترین هدف هنرمند دیده شدن است، تصریح کرد: اردستان در حوزه فرهنگی اجتماعی وضعیت خوبی ندارد و به شدت مشکل ارتباط با مخاطب وجود دارد.

فرماندار با بیان اینکه باید از فرصت دستگاه های اجرایی شهرستان مانند آموزش و پرورش برای حمایت و رشد هنر در شهرستان استفاده کنیم گفت: اینگونه فعالیت ها می توانند استعداد شناسی خوبی را رقم بزند و کسانی که علاقه مند به رشته های خاصی هستند را شکوفا کند.

وی از هنرمندان شهرستان خواست از ظرفیت های هنرمندان محلی اردستان برای ایجاد فضای شاد و تعامل اجتماعی مردم استفاده کنند. پیشنهادات را هنرمندان ارائه کنند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن را با توجه به ظرفیت هایی که وجود دارد عملی کنند.

فرماندار اردستان با بیان اینکه یکی از برنامه هایی که امسال برای شکوفایی برخی از استعدادها انجام می شود تجهیز و توجه به ایجاد رشته های تحصیلی جدید مخصوصا در حوزه فنی و حرفه ای است افزود: یکی از ظرفیت هایی که برای اقتصاد شهرستان معرفی شده است موضوع صنایع خلاق است که می شود برای آن ارزش افزوده تعریف کرد.

آقای تاملی با بیان اینکه هنرمندانی که در حوزه صنایع دستی شهرستان فعالیت می کنند پیشرفت خوبی را داشتند، گفت: خانه صنایع دستی اردستان در هفته صنایع دستی به بهره برداری می‌رسد. فرمانداری آمادگی کامل دارد تا ظرفیت‌ها را برای هنرمندان آزاد کند.

وی با بیان اینکه هنرمندان باید سطح هنجارهای جامعه را شناسایی و با توجه به آن فعالیت کنند گفت: انتظاراتی که هنرمندان دارند باید یک مقدار واقع بینانه باشد. هنرمندان باید بین مخاطب بروند و هنر خود را عرضه کنند.
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal