فرمانداری اردستان
خانه
1398/02/25 فرماندار اردستان:
فرماندار اردستان: بانک ها فراید فروش و مزایده واحدهایی که تملک کردند را هرچه سریع تر شروع کنند

فرماندار اردستان گفت: بانک ها فراید فروش و مزایده واحدهایی که تملک کردند را هرچه سریع تر شروع کنند.

حمیدرضا تاملی در کارگروه بانک های شهرستان در فرمانداری اردستان اظهار کرد: سال 98 برای سیستم بانکی یک سال سخت خواهد بود. مشکلی که به همه بخش های جامعه برمی گردد ولی نهادهای مالی باتوجه به نوع خدماتی که دارند فشار بیشتری را تحمل می کنند.

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و کاهش ارزش پول قطعا در وصول مطالبات به مشکل می خورند افزود: باید همه تلاش کنند تا این موضوع مدیریت شود و با یک درک درست از جامعه و ظرفیت هایی که ابلاغ می شود را اجرا کنیم.

فرماندار اردستان گفت: اگر بخواهیم اشتغال موجود شهرستان را حفظ کنیم و واحدهای تولیدی را نگه داریم نیازمند تامین مالی خواهیم بود و افزایش مراجعات به سیستم بانکی را در پی خواهد داشت که نقش بانک ها در این خصوص بسیار مهم و تاثیرگذار است

تاملی با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه واحدهای تولیدی و افزایش نرخ دستمزد کارگران تصریح کرد: این موارد باعث می شود که سرمایه گزاران را به سمت سیستم بانکی هدایت کند. در شرایط سخت همکاری ها باید با یک وحدت و همدلی کمک کنند تا از این مشکلات عبود کنیم.

وی با بیان اینکه در بخش اشتغال شهرستان چند دریچه باز وجود دارد افزود: تسهیلاتی که در بخش کشاورزی وجود دارد می تواند از این بخش که قسمت قابل توجهی از اقتصاد شهرستان را تشکیل می دهد یک بهره برداری موثر انجام شود. همچنین منابعی که در بحث اشتغال روستایی وجود دارد با توجه به منابع آزاد دستگاه های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید باید تمامی آن پرداخت شود.

فرماندار اردستان با بیان اینکه در بخش تاسیس گلخانه کشاورزی شهرستان در سال های گذشته هیچ فعالیتی نداشته است گفت: امسال نگاه ویژه به بخش گلخانه، یکی از برنامه های مهم جهاد کشاورزی است که ابلاغ شده است. اعتقاد داریم در صورت توسعه روش گلخانه ای می توان بسیاری از تنش های محیطی وارد شده به بخش کشاورزی کاهش یابد.

 

تاملی با بیان اینکه بانک ها فراید فروش و مزایده واحدهایی که تملک کردند را هرچه سریع تر شروع کنند گفت: برای اینکه مراحل واگذاری واحدها سریع تر انجام شود نیاز داریم که این فراید زودتر انجام شود تا واحدهایی که در شهرستان تلمبار شده است را واگذار کنیم.

وی تاکید کرد: با توجه به برنامه هایی که پیش بینی شده نگاهی که به بخش اشتغال شهرستان داریم روشن است که نیازمند تلاش و پیگیری همه دستگها است. آنچه مهم است با توجه به اخبار منفی جامعه باید مراقب باشیم تحت تاثیر شرایط موجود نباشیم و تلاش کنیم از ظرفیت های موجود نهایت استفاده را ببریم.

 
 
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal