فرمانداری اردستان
خانه
1398/01/20 فرماندار اردستان:
فرماندار اردستان: اسکان بیش از 21هزار مسافر نورزوی در اردستان

فرماندار اردستان گفت: در ایام نوروز بیش از 21هزار و 700 نفر مسافر نوروزی در شهر اردستان و زواره اسکان داده شدند.

حمیدرضا تاملی در کارگروه ستاد خدمات سفر شهرستان در فرمانداری اردستان اظهار کرد: آنچه مهم است تلاش تمام سازمان ها در ایام نوروز بود که تلاش داشتند تا موضوع گردشگری شهرستان را به سمت اقتصاد گردشگری پیش ببرند. اصحاب رسانه می توانند در این خصوص گزارشاتی را تهیه کنند تا نتیجه بگیریم که نوروز امسال تا چه میزانی در اقتصاد شهرستان موثر بوده است.

تاملی با اشاره به اینکه باران رحمت الهی امسال باعث شد امسال در بخش کشاورزی و تامین آب شرب مشکلات کمتری را داشته باشیم، گفت: البته خسارت هایی را در بخش هایی داشتیم، ولی باید از این موهب الهی استفاده کنیم و با یک حرکت جهادی خسارت ها را برطرف کنیم، البته خسارت ها بیشتر در بخش جاده ای بوده است.

وی گفت: موضوعی که امسال در اردستان بسیار کم بود تولید محتوا برای بناهای تاریخی بود که کمیته اطلاع‌رسانی آن را پیش‌بینی نکرده بود و به‌نوعی ضعف داشتیم. برای مناسبت‌های دیگر باید یک برنامه مشخص با آداب و رسوم منطقه تعریف شود.

فرماندار اردستان با اشاره به اسکان بیش از 21هزار و 700 نفر مسافر نوروزی فقط در شهر اردستان و زواره گفت: اگر تنها 10درصد از مسافرانی که در طول سال به استان اصفهان می‌آیند را با روش‌های مختلف جذب شهرستان کنیم نیاز به هیچ کارخانه بزرگی نداریم که می‌تواند یک گردش مالی بزرگی را در منطقه موجب شود.

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal