فرمانداری اردستان
خانه
1398/01/08 فرماندار اردستان:
فرماندار اردستان: بازدید 17هزار و 250گردشگر از امکان تاریخی و جاذبه های طبیعی شهرستان اردستان

فرماندار اردستان گفت: 17هزار و 250گردشگر از امکان تاریخی و جاذبه های طبیعی شهرستان اردستان بازدید کرده اند.

حمیدرضا تاملی در کارگروه ستاد خدمات سفر در فرمانداری اردستان با بیان اینکه  گردشگری شهرستان اردستان در ابتدای یک راه قرار دارد و قرار است از مرحله حرف زدن وارد عمل شود اظهار داشت: در ایام نوروز مسجد جامع اردستان با 5هزار نفر بازدید گردشگر در جایگاه نخست و پس از ان قنات دوطبقه اردستان، مسجد جامع زواره و موزه زواره قرار دارند.

وی با اشاره به اسکان حدود 12هزار و 500نفر در شهرستان خواستار ساماندهی خانه های استیجاری در ایام باقی مانده نوروز شد و گفت: اگر متقاضیانی وجود دارند که در این موضوع فعالیت داشته باشند باید شناسنامه دار شوند تا با مشکلات خاص خودش را مواجه نشویم.

فرماندار اردستان افزود: شهرداری اردستان در برنامه های کاری خود نصب تابلوهای راهنمای گردشگر را جانمایی کند تا مسافران نوروزی و طول سال دچار سردرگمی نشوند.

تاملی نداشتن آمار از سالهای گذشته را یکی از کمبودهای کارگروه ستاد خدمات سفر عنوان کرد و گفت: امسال باید تمامی موارد ستاد خدمات سفر دسته بندی شود تا سالهای آینده بتوانیم آمار مقایسه ای را داشته باشیم.

وی افزود: امسال برای اولین بار راهنمایان گردشگر در شهرستان فعالیت می کنند.

فرماندار اردستان گفت: احساس می شود در بخش بهداشت محیط شهرستان با توجه به اینکه با سلامت عمومی جامعه در ارتباط است نیاز به تشدید نظارت ها باشد و بهداشت محیط باید از نوع مواد غذایی و سلامت آن که در واحدها توزیع می شود اطلاع داشته باشد همچنین اداره صمت نسبت به توزیع اقلام اساسی باید نظارت داشته باشد تا کرامت مردم مورد توجه قرار گیرد.

وی از دستگاههای عضو ستاد بحران خواست با توجه به گزارشات هواشناسی آماده موج دوم بارش ها باشند وهمچنین هلال احمر و شهرداری نسبت به بهسازی ورودی شهر از سمت شامل شهر اقدامات لازم را داشته باشند.

 
 
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal