فرمانداری اردستان
خانه
1396/06/22 تلاش هایی که در حوزه اشتغال انجام شده موجب شده با کاهش یک درصدی نرخ بیکاری در شهرستان مواجه شویم.
تلاش هایی که در حوزه اشتغال انجام شده موجب شده با کاهش یک درصدی نرخ بیکاری در شهرستان مواجه شویم.

آقای غیور   در جلسه کارگروه اشتغال اردستان که با حضور مدیر کل فنی حرفه ای استان برگزار شد اظهار کرد: تلاش هایی که در حوزه اشتغال انجام شده موجب شده با کاهش یک درصدی نرخ بیکاری در شهرستان مواجه شویم.

فرماندار اردستان گفت: مردم اردستان قانع، پر تلاش و سخت کوش بوده و با همه کم بودها شاهد تلاش مردم در بخشهای مختلف هستیم.وی افزود: اوضاع اقلیمی سخت منطقه اردستان همیشه وجود داشته و مردم از دیرباز زندگی های سختی را داشته و با کارهای بزرگی که هم انجام می دهند زندگی جریان دارد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: نگاه به اشتغال در شهرستان اردستان باید تغییر کرده و امکان ندارد که در بخش کشاورزی دنبال توسعه اشتغال یا حفظ آن باشیم چون منابعی که در اختیار داریم این اجازه را به ما نمی دهد.

فرماندار  با اشاره به موضوع اشتغال تصریح کرد: بیشترین تلاش در دو سال گذشته توسط فرمانداری و ارگان های متولی ایجاد فرصت های شغلی و شناسایی سرمایه های جدید برای قشر بیکار بوده است.

وی با توجه به اینکه در دو سال گذشته هیچ مجموعه ای در اردستان تعطیل نشده که جای خوشحالی دارد، مجموعه هایی نیز اضافه شده تا فرصت های شغلی بیشتری ایجاد شود.

فرماندار اردستان با توجه به اینکه باید برای مهارت آموزی جوانان بیکار تلاش کنیم افزود: بهتر است آموزش های لازم را در قالب مهارت آموزی آموزش دهیم که بسیاری از مشکلات به این طریق کاهش پیدا خواهد کرد.

وی  همچنین اعلام کرد: بعضی از مراکز فنی حرفه ای موجود در مراکز دهستان های اردستان فعال نیستند که باید در این زمینه کمک شود تا جمعیت روستا مهاجرت نکنند و بتوانیم آن ها را در روستا نگهداریم
تعداد بازدید: 68
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal