فرمانداری اردستان
خانه
1396/06/19 اخطار به  مراکز عرضه قلیان غیر مجاز در اردستان
اخطار به مراکز عرضه قلیان غیر مجاز در اردستان

آقای  غیور در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در فرمانداری اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان اردستان پیگیری های خوبی را درباره بهداشت و سلامت در جامعه انجام داده است.

 

فرماندار اردستان گفت: یکی از شاخصه های توسعه و ارزیابی هر شهرستان موضوع سلامت و امنیت غذایی آن منطقه خواهد بود که خیلی از موضوع ها را تعیین و برای موفقیت آن جامعه تاثیر دارد.

وی افزود: موضوعی که در کارگروه سلامت مطرح می شود ارزش خاصی داشته و باید بصورت قوی پیگیری و در خصوص درمان یا آموزش آن اقدام شود.

ایشان با بیان اینکه با فروشگاه ها و سفره خانه هایی که قلیان عرضه می کنند باید برخورد شود، تصریح کرد: اردستان 21 مرکز عرضه قلیان دارد که یک مورد آن دارای مجوز بوده و برای جلوگیری از عرضه قلیان به 20 مرکز اخطار داده شده است

  .

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها همانند گذشته، شبکه بهداشت و درمان را با تعامل خوب در برنامه ها یاری دادند تا مصوبه های کارگروه سلامت عملیاتی شود.

وی تاکید کرد: شبکه بهداشت و آموزش و پرورش با توجه به بازگشایی مدارس موضوع آموزش دانش آموزان را برای یکسال تحصیلی برنامه ریزی کنند.

آقای فرماندار  با توجه به در پیش بودن ماه محرم و صفر افزود: نسبت به آموزش رابطان هیئت های مذهبی برای موضوع مسائل بهداشتی اقدام خاص توسط مسئولان مربوطه انجام شود.

فرماندار اردستان یکی از تهدیدهای جدی در ماه های محرم و صفر را نفوذ داعش قلمداد کرد که می تواند با نفوذ در هیئت ها در هر مسئله از جمله مسائل بهداشتی موثر باشد.

وی یادآوری کرد: اداره تبلیغات اسلامی با هماهنگی بهداشت و درمان برای هیئت های مذهبی برنامه ریزی بهداشتی را در دستور کار قرار دهند

.

 

تعداد بازدید: 45
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal