فرمانداری اردستان
خانه
1396/01/27  هم اندیشی مدیران سایت ها، گروه های تلگرامی و کانال های خبری شهرستان
هم اندیشی مدیران سایت ها، گروه های تلگرامی و کانال های خبری شهرستان

علیرضا غیور عصر امروز در جلسه کارگروه هم اندیشی مدیران سایت ها، گروه های تلگرامی و کانال های خبری شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضای مجازی  بستری مناسب به عنوان فعالیت های مردمی قرار گرفته است.

غیور با بیان اینکه زمانی دسترسی به اینترنت در اکثرنقاط مهیا نبود، تصریح کرد: امروزه با سرمایه گذاری خاص در این حوزه، مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه یکی از دلایل گرایش مردم به فضای مجازی همین زیر ساخت ها است، تصریح کرد: زنجیره اطلاع رسانی کشوردر حد وسیع مهیا شده است.

فرماندار اردستان بابیان اینکه نمی توان تنها نگاه خوشبینانه به فضای مجازی داشت، تصریح کرد: فضای مجازی آثار سوئی هم دارد که باید در این حوزه به قانون های نظارتی توجه کرد.

غیور با بیان اینکه فعالیت های فضای مجازی اگر با برنامه نباشد آینده ناخوشایندی را برای جامعه دارد، تصریح کرد: افرادی که در این عرصه فعالیت دارند مواظب مبطلات و آثار منفی آن باشند.

وی با بیان اینکه 60کانال و گروه تلگرامی در شهرستان اردستان فعالیت دارد، تصریح کرد:  فضای کشور با توجه به دو انتخاب مهم به سمت و سوی رقباتی  پیش می رود که  استفاده از تارنمای اینترنتی و شبکه های اجتماعی خیلی وسیع تر خواهد شد.

غیور استفاده از فضای مجازی در ارتباط با انتخابات را یک امر ضروری دانست و تصریح کرد:  مقررات و قوانینی در خصوص انتخابات وجود دارد که علیه  افراد نباید مطلبی قرار داده شود.

وی فعالیت کاربران فضای مجازی را خوب ارزیابی کرد و گفت: مواظب باشیم تا از نظر عرفی و شرعی پاسخگوی عملکرد خود در فضای مجازی باشیم.

فرماندار اردستان با بیان اینکه باید مردم را به حضور حداکثری و مشارکت بالا در انتخابات که مد نظر مقام معظم رهبری هم بوده، ترغیب کنیم، تصریح کرد: کاربران فضای مجازی بدون هر گرایش سیاسی در خصوص انتخابات مردم را تشویق به حضور کنند.

تعداد بازدید: 120
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal