فرمانداری اردستان
خانه
1396/01/08 تولید و اشتغال اولویت نخست مجموعه مدیریت شهرستان در سال 96
تولید و اشتغال اولویت نخست مجموعه مدیریت شهرستان در سال 96
علیرضا غیور عصر روز دوشنبه در اولین جلسه شورای اداری اردستان در سال 1396 در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: تمام دستگاه های اداری آماده همکاری و مساعدت با سرمایه گذاران در بخش تولید و صنعت هستند.
وی با بیان این که در قانون بودجه سال 1396 تسهیلات حمایتی ویژه ای برای بخش تولید و صنعت پیش بینی شده است تصریح کرد: باید نهایت تلاش را برای استفاده از این امکان بوجود آوریم هم چنین واحدهای واجد شرایط شناسایی و به بانک معرفی شوند.
فرماندار اردستان استفاده از نظرات کارشناسان، متخصصان و سرمایه گذاران بخش خصوصی را یادآور شد و خاطر نشان کرد: نظرهای کارشناسی مردم می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شده و زمینه ایجاد اشتغال را فراهم سازد.
غیور افزود: با توجه به شعار سال که اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است باید در راستای تحقق این خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی زمینه مناسب برای سرمایه گذاری در شهرستان فراهم شود.
وی با اشاره به وجود ظرفیت فراوان گردشگری در شهرستان گفت: با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان نقشه راه توسعه حوزه گردشگری در دست تهیه است که می تواند زمینه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی اردستان را فراهم سازد.
فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: در سال 95 نیز اقدام های خوبی در زمینه ایجاد اشتغال در شهرستان به عمل آمده که حاصل آن راه اندازی کارگاه های تعطیل و نیمه تعطیل و ایجاد هزار و 300 فرصت شغلی بوده است.
امام جمعه اردستان نیز در این جلسه گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی اشتغال و تولید را از اولویت های نظام اسلامی اعلام فرمودند همه دست اندرکاران باید با رفع نقص ها و ایجاد راهکار مناسب این دغدغه مسئولان را برطرف کنند.
حجت الاسلام حسن دهشیری افزود: کارها باید برای رضای خدا انجام شده و از منت گذاری به مردم و مراجعان پرهیز شود.
وی با بیان این که کاری که برای خدا انجام شود ماندگار خواهد بود تصریح کرد: فرصت های مسئولان در اختیار مردم است و باید از این فرصت در جهت رفع مشکل ارباب رجوع استفاده کرد.
تعداد بازدید: 84
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal