فرمانداری اردستان
خانه
1395/12/04 باحضور مدیرعامل آبفا کشور دو طرح آبرسانی روستایی در اردستان به بهره برداری رسید
باحضور مدیرعامل آبفا کشور دو طرح آبرسانی روستایی در اردستان به بهره برداری رسید

ظهر روز چهارشنبه 5 اسفندماه با حضور حمیدرضا جانباز رئیس هیات مدیره، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مشاور وزیر نیرو،محمد امانی مدیرکل دفتر حقوقی وزارت نیرو ،آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، فرماندار شهرستان، نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی دو طرح آبرسانی روستایی در اردستان به بهره برداری رسید.
طرح آبرسانی به روستای وَمَکان و جُنبه شامل اجرای خط انتقال به طول 5 کیلومتر و احداث مخزن 50 مترمکعبی ذخیره آب با 100 متر حصارکشی با صرف اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان به بهره برداری رسید که بااجرای ان 500 نفر از روستائیان از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار میشوند  و برای آن 5 و یک دهم  لیتر آب در ثانیه از خط انتقال آب اصفهان به اردستان خریداری شده است.
آبرسانی مجتمع ظفرقند دومین طرحی  بود که امروز با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.
این طرح به طول 32 کیلومتر لوله گذاری ،احداث 5مخزن جمعا با گنجایش650مترمکعب ،دو ایستگاه پمپاژ  و با خرید 3 لیتر آب در ثانیه از خط انتقال آب اصفهان به اردستان با هزینه دو میلیارد و 200 میلیون تومان است.
با بهره برداری از این طرح روستاهای اونج، ظفرقند، ماستبندی، لاسیب،توتکان،مونیه و علی اباد با جمعیتی بابیش از یک هزار نفر از نعمت آب سالم برخوردار میشوند.

تعداد بازدید: 103
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal