فرمانداری اردستان
خانه
1395/11/23 پیام تشکر فرماندار از حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
پیام تشکر فرماندار از حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

 بسمه تعالی

حضور چشمگیر و باشکوه مردم شهرستان اردستان در راهپیمایی 22 بهمن نشان از باور عمیق مردم به اصول و مبانی انقلاب دارد. باوری که ریشه در ایمان قوی و وفاداری به راه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب دارد.

درود خدا بر ایمان مستحکم و گام های استوار شما مردم بصیر و همیشه در صحنه که با وحدت ، بصیرت و همدلی خالق حماسه ای دیگر بودید.

بی تردید این حضور عظیم و حماسی که در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) صورت گرفت، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این خطه از میهن عزیزمان، ثبت کرد و نمایشگاهی از شکوه عزت، عظمت و اقتدار ایرانیان را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.

اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید در شهرستان از آحاد ملت مؤمن، خانواده معزز شهدا،‌ جانبازان انقلاب اسلامی و  مردم ولایتمدار شهرستان  که با  اراده بی نظیر خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده و از تمامی کسانی که در ساماندهی این شور مردمی تلاش نمودند تشکر نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نمایم.
تعداد بازدید: 101
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal