فرمانداری اردستان
خانه
1395/10/17 دستور وزیر بهداشت و درمان برای بهبود زیرساختهای درمانی در شهرستان
دستور وزیر بهداشت و درمان برای بهبود زیرساختهای درمانی در شهرستان

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه بعد از بازدید از بیمارستان شهید بهشتی اردستان و چند طرح بهداشتی درمانی در حال ساخت در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور اردستان و در جلسه شورای اداری حضور یافت.

دکتر قاضی زاده هاشمی افزود: دولت تدبیر و امید و شخص ریاست محترم جمهوری نگاه ویژه ای به بحث بهداشت و درمان دارند و طرح تحول سلامت را اجرائی کردند.

وی با بیان اینکه یکی از جاهائی که می تواند مردم را به زیر خط فقر برساند بحث درمان است تصریح کرد: دولت تلاش دارد با همکاری مجلس شورای اسلامی طرح تحول سلامت را بطور کامل اجرا ولی هنوز بخش هائی از آن ناقص است.

دکتر قاضی زاده هاشمی خاطر نشان کرد: ما هنوز آن نظام سلامت که انتظار داریم را نتوانسته ایم بطور کامل اجرا نمائیم.

وزیر بهداشت و درمان افزود: وقایعی را که گاه شاهد هستیم ورهبر معظم انقلاب دلشان از آن خون است در بحث اجتماعی بوده که بدلیل بی توجهی است که تلاش داریم با گرفتن مصوبات از مجلس و اجرائی کردن در قوه مجریه جبران گذشته نمائیم.

دکتر قاضی زاده هاشمی با اشاره به بازدید از بیمارستان شهید بهشتی اردستان و دو مرکز درمانی در حال ساخت در مهاباد و زواره گفت: علی رغم تلاش هائی که توسط دانشگاه علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان اردستان صورت گرفته هنوز کمبودهای ساختمانی و تجهیزاتی وجود دارد.

وی افزود: تاکنون در بحث طرح سلامت در اردستان بالغ بر 112میلیارد ریال هزینه شده ولی هنوز کافی نبوده وباید مسئولان استانی با تخصیص اعتبارات لازم هم در اردستان و هم زواره و مهاباد با سرعت بیشتری کار کنند تا مجموعه های در حال ساخت تکمیل و از لحاظ مدیریت و تجهیزات بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

شایان ذکر است مرکز سلامت شهید میرک زاده در مهاباد و مرکز سلامت شهید نساجی در زواره و دو واحد درمانی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان (خیر ساز)در حال ساخت می باشد.

تعداد بازدید: 80
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal