فرمانداری اردستان
خانه
1395/10/16 تقاضای فرماندار از وزیر بهداشت و درمان در ارتقای سطح طرح تحول سلامت در شهرستان
تقاضای فرماندار از وزیر بهداشت و درمان در ارتقای سطح طرح تحول سلامت در شهرستان

علیرضا غیور شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری که با حضور وزیر بهداشت و درمان و استاندار اصفهان در دانشگاه پیام نور برگزار شده بود افزود: بحث طرح تحول سلامت توانسته تا حد زیادی به مردم کمک نماید اما هنوز کافی نیست .

وی با اشاره به عبور جاده ترانزیت شمال جنوب از شهرستان خاطر نشان کرد : با وجود پایگاه های اورژانس جاده ای در این مسیر هنوز از نظر تجهیزات کمبودهائی وجود دارد.

فرماندار اردستان در خصوص کمبود کادر تخصصی و تجهیزاتی در بیمارستان اردستان گفت: هر روزه شاهد اعزام چند دستگاه آمبولانس به شهر اصفهان هستیم که هزینه گزافی برای بیماران به همراه دارد.

وی خواستار ارتقاء بیمارستان اردستان در غالب طرح تحول سلامت با تامین اعتبارات بیشتر و فرصت پرداختی بیمه ها شد و افزود: در صورت اجرای این طرح مردم می توانند از خدمات بهتری بهره مند شوند.

در این مراسم نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در دوره طرح تحول سلامت شهرستان اردستان بهره کافی از این طرح را نبرده است.

حجت الاسلام سید صادق طباطبائی نژاد افزود: یکی از چالش های مردم شهرستان بعد از اشتغال بحث سلامت است که هنوز این دغدغه برطرف نشده است.

وی با بیان اینکه مجلس در طرح تحول سلامت کارهای خوبی انجام داده تصریح کرد: در این هفته نیز مجلس طرح خوبی را تصویب کرد.

طباطبائی نژاد افزود: یکی از کارهای خوبی که نباید شکست بخورد طرح تحول سلامت است که باید دولت و مجلس به کمک هم آن را به پیش ببرند.

تعداد بازدید: 80
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal